4 بازیکنی که سیتی قصد فروش آنها را دارد

سیتی قصد دارد چهار بازیکن خود را بفروشد. به گزارش مدال به نقل از وبس ......

سیتی قصد دارد چهار بازیکن خود را بفروشد.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود و به نقل از ESPN، منچسترسیتی قصد دارد چهار بازیکن خود را در تابستان جاری به فروش برساند. جو هارت، نصری، بونی و مانگالا که هر چهار نفر فصل قبل به صورت قرضی در تیم های دیگری توپ زدند، در این فصل هم در برنامه های پپ جایی ندارند و سیتی به دنبال فروش این بازیکنان است.

اگرچه هریک پیشنهادهایی برای انتقال قرضی دارند ولی منچسترسیتی قصد ندارد بار دیگر آن ها را قرض دهد و به دنبال فروش قطعی این چهار بازیکن است.

جو هارت فصل قبل را به صورت قرضی در تورینو سپری کرد. اکنون دو باشگاه لیگ برتری وستهم و نیوکاسل برای انتقال قرضی هارت ابراز تمایل کرده اند ولی سیتی تصور می کند هر دو باشگاه توان مالی لازم را برای انتقال قطعی هارت دارند. سیتی برای فروش دروازه بان ملی پوش خود، چیزی در حدود ۱۸ میلیون پوند می خواهد. هارت خود نیز در اواخر فصل قبل اعلام کرده بود ترجیحش بر این است که به صورت قرضی راهی تیم دیگری نشود.

نصری هم که فصل قبل به صورت قرضی در سویا حضور داشت، احتمالاً به این تیم باز نمی گردد، سیتی برای فروش این بازیکن ۱۰ میلیون پوند می خواهد.

بونی هم به این نتیجه رسیده که جایی در برنامه های پپ ندارد و شاید بهتر باشد اتحاد را ترک کند و پیشنهاد تیم های ترکیه ای را بررسی کند. دو باشگاه فنرباغچه و بشیکتاش برای جذب بونی ۲۸ ساله ابراز علاقه کرده اند.

این در شرایطی است که به نظر می رسد فرناندو، نولیتو و ایهیناچو هم در فصل بعد جایی در ترکیب منچسترسیتی نخواهند داشت.

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی فوتبال