4 تغییر در لیست تیم ملی نسیت به جام جهانی

با اعلام لیست تیم ملی به این نکته پی می بریم که کارلوس کی روش تغییرات زیادی نسبت به جام جهانی در ترکیب تیم خود نداشته است ......

با اعلام لیست تیم ملی به این نکته پی می بریم که کارلوس کی روش تغییرات زیادی نسبت به جام جهانی در ترکیب تیم خود نداشته است ...
با اعلام لیست تیم ملی به این نکته پی می بریم که کارلوس کی روش تغییرات زیادی نسبت به جام جهانی در ترکیب تیم خود نداشته است.
 
به گزارش مدال، با اعلام نام ۲۳ بازیکن نهایی از سوی کارلوس کی روش برای حضور در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ تکلیف خط خورده ها هم مشخص شد. 
 
با نگاهی به لیست تیم ملی به این نکته پی می بریم که کی روش فقط ۴ تغییر در لیست خود نسبت به جام جهانی به وجود آورده که ۲ تغییر را می توان اجباری دانست.
 
رضا قوچان نژاد، سعید عزت اللهی، رشید مظاهری و محمدرضا خانزاده ۴ بازیکنی هستند که در جام جهانی همراه تیم ملی بودند؛ اما در لیست جدید جای خود را به پیام نیازمند، احمد نورالهی، حسین کنعانی زادگان و وریا غفوری داده اند. 
 
در این میان غیبت قوچان نژاد در تیم ملی که به خاطر خداحافظی این مهاجم از بازی های ملی مشخص بود. همچنین سعید عزت اللهی نیز به خاطر مصدومیت نتوانست تیم ملی را در امارات همراهی کند. در واقع خط خوردن مظاهری و خانزاده صرفا فنی بوده است. 
 
بنابراین به این نکته پی می بریم که کارلوس کی روش اسکلت تیمش را نسبت به جام جهانی حفظ کرده است.