4 کاپیتان سرخ علیه پرسپولیس

با حضور دو بازیکن سرباز در تراکتورسازی از جمع پرسپولیسی ها، تعداد بازیکنان سابق این تیم در تبریز به 4 نفر خواهد رسید ......

با حضور دو بازیکن سرباز در تراکتورسازی از جمع پرسپولیسی ها، تعداد بازیکنان سابق این تیم در تبریز به 4 نفر خواهد رسید ...
با حضور دو بازیکن سرباز در تراکتورسازی از جمع پرسپولیسی ها، تعداد بازیکنان سابق این تیم در تبریز به 4 نفر خواهد رسید.
 
به گزارش مدال  به  نقل از"ورزش سه" با حضور احتمالی احمد نوراللهی و امید عالیشاه در تراکتورسازی، در اتفاقی جالب توجه 4 بازیکن کاپیتان پرسپولیس در ترکیب تیم تبریزی حضور خواهند داشت.
محسن بنگر، احمد نوراللهی، امید عالیشاه و محمد نوری چهار بازیکن از جمع پرسپولیس خواهند بود که در نیم فصل دوم در تراکتورسازی حضور خواهند داشت و برابر تیم سابق خود قرار خواهند گرفت.
 
با حضور این بازیکنان در تراکتورسازی بازیکنان مشترک در دو تیم به 28 نفر خواهد رسید که در ادامه اسامی آنها را مشاهده خواهید کرد:
 
عباس کارگر، کیان طهماسبی، اسماعیل حلالی، علی باغمیشه، یونس باهنر، کریم باقری، ناصر فرشباف، مهدی تارتار، کوروش برمک، عارف محمدوند، محمد نصرتی، علی علیزاده، علی کریمی، جواد کاظمیان، سید مهدی سیدصالحی، نبی الله باقری ها، میثم بائو، کریم انصاری فرد، قاسم دهنوی، فرزاد حاتمی، مهرداد پولادی، عباس آقایی، فرهاد خیرخواه، محمد نوری، محسن بنگر، فرشاد احمدزاده، احمد نور اللهی و امید عالیشاه
 
دو تیم در فصل جدید نیز بازیکنانی با حضور مشترک در تراکتورسازی و پرسپولیس را دارند. محسن بنگر، امید عالیشاه، محمد نوری، فرزاد حاتمی، احمد نوراللهی و فرشاد احمدزاده بازیکنانی هستند که سابقه بازی در هر دو تیم را دارند. از این جمع 4 بازیکن سابقه بستن بازوبند کاپیتان پرسپولیس را در کارنامه دارند.
 
سروش مرد 29 می شود؟
 
سروش رفیعی اکنون برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی راهی تراکتورسازی می شود و با دریافت کارت پایان خدمتش به عنوان بازیکن آزاد شناخته می شود که نامش در لیست برانکو ایوانکوویچ نیز برای نقل و انتقالات نیم فصل قرار گرفته است. در صورت نهایی شدن مذاکرات در خصوص حضور این بازیکن در پرسپولیس او به بازیکن 29 ام مشترک در بین دو تیم تبدیل خواهد شد.
 
نکته جالب اینکه در نیمکت دو تیم نیز دو مربی ای حضور دارند که پیش از این سابقه حضور در پرسپولیس را در کارنامه داشته اند. کریم باقری و رحمان رضایی به عنوان کمک مربیان دو تیم، سابقه بازی در پرسپولیس و تراکتورسازی را در کارنامه دارند.
 
پیش از این نیز فرشاد پیوس، رضا وطن خواه و نادر باقری از اعضای کادر فنی تیم تراکتورسازی سابقه بازی در تیم فوتبال پرسپولیس را در کارنامه داشته اند.