4 گل در 30 دقیقه!/ استقلال رکورددار می شود؟

استقلال تا کنون بازی های زیادی را در لیگ برتر با نواختن 4 گل یا بیشتر به دروازه حریف تجربه کرده است....

استقلال تا کنون بازی های زیادی را در لیگ برتر با نواختن 4 گل یا بیشتر به دروازه حریف تجربه کرده است.

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال تا کنون بردهای پر گل زیادی را در تاریخ لیگ برتر تجربه کرده است. اما این که بتواند در 30 دقیقه ابتدایی بازی 4 گل وارد دروازه حریف کند، کمتر اتفاق افتاده است.
منصور پورحیدری اسطوره فقید استقلال، در اولین دوره لیگ برتر با سمت سرمربی آبی ها در دو ایستگاه 4 و 13 مسابقات با نتیجه 4-0 تراکتور و ملوان را از پیش رو برداشته بود و بودهاند بازی های دیگری که نتایجی اینچنینی برای استقلال به همراه داشته است.
در اردیبهشت ماه سال 90 استقلال با پرویز مظلومی برد پر گل دیگری را مقابل صنعت نفت تجربه کرد و با نتیجه 6 بر 2 به پیروزی رسید. سید مهدی سید صالحی در دقایق 21 و 68، مجتبی جباری در دقیقه 28، هادی شکوری در دقیقه 53،‌ فرهاد مجیدی در دقیقه 65 و آرش برهانی در دقیقه 90+1 گل‌های استقلال را به ثمر رساندند.
شاگردان استراماچونی امروز اما دست به کار فوق العاده ای زدند. زدن 4 گل در 30 دقیقه ابتدایی بازی را می توان رکورد جدیدی برای استقلالی محسوب کرد که حالا می رود با روزهای سخت و سردرگمش در ابتدای فصل خداحافظی کند.
4 گلی که استقلال در هفته نهم وارد دروازه تراکتور کرد، گویا به مذاق بازیکنان این تیم خوش آمده است آن ها امروز و در مقابل صنعت نفت نشان دادند که دیگر به کمتر از 4 گل راضی نیستند.
استقلال می رود تا دوباره به روزهای اوجش سلام کند و همان تیمی باشد که هوادارانش انتظار دارند. یک تیم سراسر هجومی که حریفانش را در نیمه زمین حبس می کند...

 

بیشتر بخوانید:

استقلال 4 - 0 نفت آبادان/ ‌‌‌‌گزارش لحظه به لحظه

تگ ها


باشگاه استقلال رکورد استقلال بازی استقلال صنعت نفت