5 انتقال مهم در بوندس لیگا

جمعه گذشته پنجره نقل و انتقالاتی اروپا بسته شد. 18 تیم حاضر در بوندس لیگا به دنبال ت ......

جمعه گذشته پنجره نقل و انتقالاتی اروپا بسته شد. 18 تیم حاضر در بوندس لیگا به دنبال ترمیم نقاط ضعف خود خرید هایی انجام دادند که باهم 5 مورد از مهم ترین آنان را بررسی می کنیم.

 

5- دیوی کلاوسن/ سن: 25 / انتقال از اورتون به وردربرمن

این بازیکن هلندی در سال 2013 توانست 12 گل برای آژاکس بزند و نگاه ها را به سمت خود معطوف کند. او فصل گذشته نتوانست در اورتون بدرخشد و تصمیم گرفت به لیگ آلمان بپیوندد.

 

4- لئون گورتزکا/ سن: 23/ انتقال از شالکه به بایرن

او که از محصولات آکادمی شالکه است، تا کنون 117 بازی در بوندس لیگا انجام داده ولی 23 سال سن بیشتر ندارد. بایرن امیدوار است تا با حضور او بتواند جای خالی بازیکنان چون شواین اشتایگر و کروس را که در میانه زمین این تیم بسیار درخشیده اند، پر کند.

 

3- اکسل ویتسل/ سن: 29/ انتقال از تیانجین به دورتموند

این بازیکن بلژیکی تا امروز 2 بار برای دورتموند به میدان رفته و کاملا نظر فاوره را جلب کرده است. پست او هافبک وسط است و پیوستنش به دوتموند می تواند بر تجربه این تیم بیافزاید.

 

2-کوین تراپ/ سن: 28/ انتقال قرضی از پاریسن ژرمن به اینتراخت فرانکفورت

اگرچه او بعد از نویر و ترشتگن دروازه بان سوم تیم ملی آلمان است اما همچنان خواهان زیادی دارد. تراپ که 12 بار در لیگ قهرمانان به میدان رفته، توانست با پاریسن ژرمن، قهرمان جام حذفی شود.

 

1-پاکو آلکاسر/ سن: 25/ انتقال قرضی از بارسا به دورتموند

این بازیکن اسپانیایی به دورتموند ملحق شده تا نیروی هجومی این تیم توسط او، باتشوایی و اوبامیانگ تقویت شود. آلکاسر در بارسا طی 50 بازی 15 گل زد و 8 پاس گل به هم تیمیانش داد.

تگ ها


فوتبال