5 سال زندان در انتظار ستاره فراموش‌نشدنی رئال مادرید؟

ژابی آلونسو ستاره اسپانیایی و فراموش‌نشدنی باشگاه رئال مادرید، امروز به اتهام فرار مالیاتی در دادگاهی در شهر مادرید حاضر و در صورت اثبات تخلف به 5 سال زندان محکوم خواهد شد....

ژابی آلونسو ستاره اسپانیایی و فراموش‌نشدنی باشگاه رئال مادرید، امروز به اتهام فرار مالیاتی در دادگاهی در شهر مادرید حاضر و در صورت اثبات تخلف به 5 سال زندان محکوم خواهد شد.

به گزارش مدال، «ژابی آلونسو» اسطوره فراموش‌نشدنی باشگاه رئال مادرید، چندی پیش از سوی دادستانی شهر مادرید به فرار مالیاتی متهم شد و حال خبر می‌رسد که در صورت اثبات تخلفش، ستاره اسپانیایی به پنج سال زندان و پرداخت چهار میلیون یورو محکوم خواهد شد.

آلونسو به سه مورد فرار مالیاتی میان سال‌های 2010 تا 2012 متهم شده است. ستاره 37 ساله اما به بی‌گناهی خود اصرار دارد و از میان لیست طولانی بازیکنان و مربیانی که به فرار مالیاتی در اسپانیا متهم شده‌اند تنها شخصی‌ست که تصمیم گرفته به دادگاه برود و از خود دفاع کند.

جلسه اول دادگاه او امروز در دادگاه محلی مادرید و به اتهام فرار مالیاتی دو میلیون پوندی مرتبط با حق پخش تصاویر او برگزار خواهد شد. آلونسو درباره این اتفاق در ماه ژانویه صحبت کرده بود و گفت: «اگر به خودم اعتماد دارم که تمام کارهایم را بدون اشتباه انجام داده‌ام و چیزی پنهان نکرده‌ام باید از خودم دفاع کنم. تا پایان این ماجرا در دادگاه حاضر خواهم شد و نگران نیستم زیرا اشتباهی نکرده‌ام.»

دادگاه آلونسو فردا به پایان خواهد رسید اما هر گونه حکمی احتمالا در هفته‌های آتی صادر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

ستاره سابق رئال از شهادت در خصوص اتهاماتش در دادگاه سر باز زد

تگ ها


ژابی آلونسو فرار مالیاتی مالیات دادگاه آلونسو رئال مادرید کهکشانی‌ها فوتبال جهان Primera División فوتبال