6 بازی در 25 برای پرسپولیس/ روزهای سخت در انتظار یاران برانکو

طبق برنامه اعلام شده توسط سازمان لیگ، پرسپولیس طی 25 روز 6 بار باید به میدان برود ......

طبق برنامه اعلام شده توسط سازمان لیگ، پرسپولیس طی 25 روز 6 بار باید به میدان برود.
به گزارش خبرنگار مدال، سازمان لیگ امروز برنامه دیدارهای معوقه هفته یازدهم و دوازدهم لیگ برتر را اعلام کرد و بر این اساس، پرسپولیس پس از بازی دوشنبه هفته آینده خود با پیکان، در جریان هفته سیزدهم لیگ برتر یکشنبه 4 آذر میزبان تراکتورسازی خواهد بود و پنج‌شنبه 8 آذر در هفته چهاردهم لیگ برتر در تبریز به مصاف ماشین‌سازی خواهد رفت. پرسپولیسی‌ها همچنین در بازی معوقه هفته یازدهم خود، سه‌شنبه 13 آذر میزبان ذوب‌آهن خواهند بود و یک‌شنبه 18 آذر نیز در بازی معوقه هفته دوازدهم خود در اصفهان به مصاف سپاهان خواهند رفت.
آخرین بازی پرسپولیس پیش از تعطیلات زمستانی لیگ نیز جمعه 23 آذر برگزار خواهد شد و سرخ‌ها در در هفته پانزدهم لیگ برتر به مصاف پارس جنوبی جم خواهد رفت تا پرسپولیسی‌ها طی 25 روز، در 6 بازی به میدان بروند و طی این مدت نیز دو سفر به اصفهان و تبریز خواهند داشت.
این در حالی است که پرسپولیس در حال حاضر با توجه به مصدومیت طولانی مدت ماهینی و انصاری، تنها 22 بازیکن برای این 6 بازی در اختیار دارد که از این جمع 3 بازیکن دروازه‌بان هستند و 5 نفر از این جمع، تا به امروز حتی یک دقیقه نیز در یک بازی رسمی برای پرسپولیس به میدان نرفته‌اند.

تگ ها


پرسپولیس فوتبال