AFC از ایران تعریف کرد: می خواهند قهرمان شوند!

به گزارش مدال،سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار خبری به برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشورمان در دوحه قطر اشاره کرد و هدف از برگزاری این اردو را تلاش برای کسب عنوان قهرمانی آسیا پس از چهار دهه دانست ......

به گزارش مدال، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار خبری به برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشورمان در دوحه قطر اشاره کرد و هدف از برگزاری این اردو را تلاش برای کسب عنوان قهرمانی آسیا پس از چهار دهه دانست.
ارگان خبری AFC نوشت: «تیم ملی ایران به منظور انجام مرحله نهایی آماده سازی خود برای حضور در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات متحده عربی، در دوحه قطر اردو خواهد زد. این تیم که توسط کارلوس کی روش هدایت می‌شود، از روز ۱۰ دسامبر تا ۲ ژانویه در آکادمی «اسپایر» دوحه مستقر خواهد شد.»
در بخش دیگری از این گزارش آمده: «فاتح سه دوره جام ملت‌های آسیا، که در سه دوره اخیر نتوانسته از مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها صعود کند، به دنبال کسب اولین عنوان قهرمانی پس از سال ۱۹۷۶ است. پیش از اردوی تدارکاتی در دوحه، ایران قرار است بازی‌های دوستانه‌ای با ترینیداد و توباگو (۱۵ نوامبر) و ونزوئلا (۲۰ نوامبر) برگزار کند. انتظار می‌رود که آن‌ها طی اردوی تدارکاتی در دسامبر، چندین بازی دوستانه بازی کنند، ایران در طول پنجره بازی‌های ملی اکتبر، بولیوی را ۲-۱ شکست داده است.»
ایران در گروه D. جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ در کنار عراق، ویتنام و یمن قرار دارد. آن‌ها ۷ ژانویه بازی اول خود را برابر یمن برگزار می‌کنند و پنج روز بعد با ویتنام و سپس با عراق (۱۶ ژانویه) بازی خواهند کرد.

تگ ها


فوتبال