AFC: صعود ایران در گروه دوم جام جهانی سخت است اما غیرممکن نیست

کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی شانس صعود ایران در گروه دوم جام جهانی را سخت توصیف میکند اما آن را غیرممکن نمیداند ......

کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی شانس صعود ایران در گروه دوم جام جهانی را سخت توصیف می‌‌کند اما آن را غیرممکن نمی‌داند.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، سایت AFC درباره شانس تیم ملی ایران برای صعود در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که در آن تیم‌های اسپانیا، پرتغال و مراکش حضور دارند، نوشته است: ایران شاید در یکی از سخت‌ترین گروه‌های جام جهانی باشد اما این موضوع کارلوس کی‌روش و بازیکنانش را از تلاش برای رسیدن به اهداف‌شان بازنخواهد داشت. ایران که برای پنجمین بار به جام جهانی می‌رود، در ادوار قبلی حضورش در این رقابت‌ها هرگز صعود نکرده است و به همین دلیل این تیم به دنبال دستاورد بهتری از حضورش در روسیه است. ایران پنجشنبه این هفته جایگاهش به عنوان برترین تیم آسیا در رده‌بندی فیفا را از دست داد اما این جایگاهی است که می‌تواند با ارائه عملکردی خوب در جام جهانی پس بگیرد.

سایت AFC به نقل از کی‌روش نوشته است: این یک واقعیت است که گروه B‌ سخت‌ترین گروه جام جهانی است اما ما نمی‌تواند هدف‌مان را تغییر دهیم یا هواداران‌مان را ناامید کنیم.

سایت کنفدارسیون فوتبال آسیا با اشاره به سختی کار ایران گزارش خود را اینگونه ادامه می‌دهد: گروه B‌ بسیار سخت است چون قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰، قهرمان یورو و مراکش در آن هستند. رقابت در این گروه اما چالشی برای دارنده سه عنوان قهرمانی جام ملت‌های آسیا است که می‌خواهد در مقایسه به جام جهانی ۲۰۱۴ دستاورد بهتری کسب کند.

پژمان منتظری مدافع استقلال که با ۳۴ سال سن یکی از مسن‌ترین بازیکنان تیم کی‌روش است، در این خصوص به سایت AFC‌ می‌گوید:« در جام جهانی قبلی، ما بازیکنانی داشتیم که قبل از سفر به برزیل تجربه بیشتری از بازی در کنار هم داشتند. این بار اما ما بازیکنان جوانی داریم که مصمم هستند نشان دهند که می‌توانند مقابل بهترین تیم‌های دنیا بازی کنند.»

تگ ها


اخبار روز فوتبال