MIP آتشفشان سیاه استقلال

تیم فوتبال استقلال در حالی امروز از ساعت 19:00 به مصاف العین می‌رود که هواداران این تیم امید زیادی به درخشش سه بازیکن سیه چهره خود دارد....

تیم فوتبال استقلال در حالی امروز از ساعت 19:00 به مصاف العین می‌رود که هواداران این تیم امید زیادی به درخشش سه بازیکن سیه چهره خود دارد.

به گزارش مدال،دو تیم استقلال و العین در هفتۀ دوم لیگ قهرمانان آسیا امروز از ساعت 19:00 در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند.همانطور که در اخبار مرور کردید، آبی‌های تهران در این دیدار صیادمنش را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و قائدی هنوز نتوانسته نظر مثبت شفر را برای حضور در ترکیب اصلی جلب کند.

این در حالی است که در چند بازی اخیر خط حمله آتشین استقلال را 3 بازیکن جدید و سیه چهره این تیم تشکیل داده اند.منشا،پاتوسی و ایسما.این سه نه تنها عملکرد فوق العاده ای داشته اند بلکه یکی از دلایل موفقیت های اخیر شفر و تیمش در بازی های اخیر بوده اند.

به هر روی مثلث پاتوسی،ایسما و منشا را بسياري از کارشناسان فوتبال به عنوان مرگبارترين مثلث تهاجمي حال حاضر فوتبال ایران مي دانند. 

این‌طور که از شواهد و قرائن پیداست سرمربی آلمانی استقلال در دیدار امروز نیر برای فاز هجومی خود در این دیدار حساس حساب ویژه‌ای روز منشا، ایسما و پاتوسی باز کرده و امیدوار است تا با درخشش این بازیکنان بتواند اولین برد خود را در لیگ قهرمانان آسیا بدست آورد.

حال باید دید با مثلث تهاجمی استقلال که می توان واژه MIP(حروف اول نام سه مهاجم سیه جهره استقلال) را برای آن ها برگزید،در بازی امروز موفق خواهند شد.