PES 2020 چگونه خواهد بود؟ از تغییرات گرافیکی تا حضور مارادونا و کرایف

نسخه جدید بازی شبیه‌سازی فوتبال PES شهریورماه عرضه می‌شود. کمپانی کونامی اعلام کرده PES 2020 یکی از عظیم‌ترین پروژه‌های این کمپانی است....

طرفداران بازی‌های کامپیوتری باید منتظر نسخه متفاوتی از بازی شرکت کونامی باشند.
هر سال نسخه‌های جدیدی از بازی‌های شبیه سازی فوتبال از طرف کمپانی EA GAMES و KONAMI منتشر می‌شود و فوتبال‌دوستان با انتخاب ستاره‌ها و تیم‌های مورد علاقه‌شان به بازی می‌پردازند و حتی برخی به طور حرفه‌ای در مسابقات بین‌المللی بازی می‌کنند.
سال گذشته فیفا ۱۹ با خریدن لیسانس تورنمنت لیگ قهرمانان، قافله را از PES برد و به یکه‌تازی در صنعت بازی‌های کامپیوتری پرداخت اما کمپانی KONAMI برای سال آینده برنامه ویژه‌ای دارد.
PES 2020، یکی از عظیم‌ترین پروژه‌های شرکت کونامی ۱۹ شهریورماه منتشر می‌شود. امسال روی جلد نسخه بازی تصویر لیونل مسی قرار دارد و در نسخه لجند ادیشن هم تصویر رونالدینیو روی پوسترهای بازی خودنمایی می‌کند. مسی و رونالدینیو برای PES امسال به طور کاملا ۳ بعدی اسکن شده‌اند. سال گذشته نسخه اصلی با تصویر کوتینیو و دیوید بکهام منتشر شده بود.

 

گیم پلی بازی امسال بیشتر بر پایه حرکات بازیکنان است و شما باید با دانستن تفاوت هر بازیکن، به طرز ویژه‌ای با هر نفر به بازی بپردازید. به طور مئال اینسیتا توانایی پیداکردن فضاهای خالی را دارد و طرز دریبل متفاوتی نسبت به رونالدینیو دارد. فیزیک توپ و توانایی‌ها ارتقا یافته، واکنش بازیکنان هنگام خطا و پاسخ به داور تغییر یافته و  منوهای بازی هم تغییر کرده است. کی مسودا، از مدیران کونامی می‌گوید: ما از هواداران بابت منوها فیدبک خوبی نگرفتیم و تصمیم به تعویض آن گرفته‌ایم.
یکی از محبوب‌ترین مدهای PES، قسمت مسترلیگ است که در آن می‌توان مدیریت یک باشگاه را بر عهده گرفت و این قسمت در نسخه ۲۰۲۰ این بازی تغییرات عظیمی خواهد داشت. امسال مسترلیگ بر پایه دیالوگ بنا شده و شما می‌توانید با انتخاب جملات و پاسخ‌ها، شرایط متفاوتی را تجربه کنید. نقل و انتقالات و خرید بازیکنان نیز با شیوه‌ای جدید انجام می‌شود. به طور مثال شما می‌توانید از کرایف، زیکو و مارادونا به عنوان مدیر باشگاه خود انتخاب کنید و هرزمان بازیکنی خریداری می‌کنید در تک تک کنفرانس‌ها لوگوها و پرچم‌های باشگاه را مشاهده کنید.

 

بهترین تغییر در نسخه جدید PES اضافه شدن تیم‌ها و استادیوم‌های جدید است. PES همیشه از عدم حضور کامل تیم‌های اروپایی لطمه خورده و اصطلاحا پیش فیفا کم آورده اما امسال آن‌ها با آرسنال، بایرن مونیخ و منچستر یونایتد قرارداد بسته‌اند تا به عنوان شریک تجاری همکاری کنند. به این ترتیب هر سه تیم با ترکیب کامل و لباس صحیح در PES 2020 حضور خواهند داشت. همچنین کونامی تصمیم گرفته استادیوم‌های شبیه سازی شده را تقویت کند و تا امروز حضور استادیوم‌های نیوکمپ، امارات، آلیانز پارک پالمیراس، ال‌مونومنتال، لا بمبونرا قطعی است و تا پایان جولای تعداد بیشتری استادیوم برای حضور در جدیدترین نسخه بازی اعلام خواهد شد.

دموی PES 2020 روز ۸ مردادماه در فروشگاه‌های اینترنتی به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

Pes 2019: استقلال و پرسپولیس چگونه ساخته شده اند؟

تگ ها


pes2020 کونامی بازی کامپیوتری شبیه ساز فوتبال رونالدینیو گزارش اختصاصی لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال