PSG توقف ناپذیر؛ در پاریس هنوز بمب می‌ترکد!

ادواردو کاماوینگا پدیده جوان باشگاه رن که مدت ها مورد توجه رئال بود چیزی تا پیوستن به پی اس جی فاصله ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، طی یک سال گذشته بارها گفته شد که ادواردو کاماوینگا پدیده جوان و ۱۸ ساله باشگاه رن در تیررس رئال مادرید، بایرن و پی اس جی قرار دارد.

کاماوینگا دو فصل پیشنمایشی خیره کننده در رن داشت و همین باعث شد تا او مورد توجه باشگاه های بزرگ قرار گیرد.

این هافبک جوان با وجود پیشنهادهای وسوسه انگیز در تیمش باقی ماند اما او دوست دارد که راهی یک تیم بزرگ تر شود. هرچند درخشش کاماوینگا در فصل ۲۱-۲۰۲۰ مثل فصل ۲۰-۲۰۱۹ نبود ولی گفته می شود علاقه تیم های بزرگ به او حفظ شده است. از قرارداد کاماوینگا تنها یک سال باقیمانده و او تمایلی به جدایی ندارد و طبق ادعای امروز نشریه اکیپ، باشگاه رن روی او ۳۵ میلیون یورو قیمت گذاشته و پی اس جی در آستانه جذب اوست.

کاماوینگا دیروز برابر نانت به میدان رفت و این آخرین بازی او برای رن بود و از هم تیمی هایش نیز خداحافظی کرده است. مقصد بعدی کاماوینگا پاریس است و برای جذب او ۳۰ + ۵ میلیون یورو هزینه خواهد شد. این در حالی است که دو سال پیش رن روی کاماوینگا ۱۰۰ میلیون یورو قیمت گذاشته بود و سال قبل نیز ۵۰ میلیون یورو برای این بازیکن طلب می کرد.

کاماوینگا که نتوانست به فهرست نهایی فرانسه برای یورو ۲۰۲۰ راه یابد، قصد دارد در پی اس جی بار دیگر پیراهن تیم ملی را به تن کرده و در جام جهانی ۲۰۲۲ حاضر باشد. پی اس جی تاکنون ۵ خرید بزرگ داشته و همچنان در بازار نقل و انتقالات توقف ناپذیر نشان می دهد. به نظر می رسد بعد از جورجینیو واینالدوم، لئو مسی، سرخیو راموس، جیجو دوناروما و اشرف حکیمی، باید کاماوینگا را هم بمب بعدی پاریسی ها دانست.

تگ ها


پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال