PSG در سوپرلیگ شرکت نمی کند، امباپه می ماند

ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن اعلام کرد این باشگاه نیز در سوپرلیگ شرکت نمی کند....

به گزارش "ورزش سه"، در ساعات اخیر دو باشگاه پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ را باید مهم ترین تیم هایی دانست که تمایلی به شرکت در پروژه سوپرلیگ اروپا نشان نداده اند. البته فلورنتینو پرز دیشب رد مصاحبه ای مدعی شد اصلا از این دو باشگاه دعوت نکرده، اما ناصر الخلیفی در حاشیه اجلاس امروز یوفا در این رابطه و البته شایعات جدایی کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن صحبت کرد.

ناصر الخلیفی گفت: "باشگاه پاری سن ژرمن باور دارد که فوتبال ورزشی متعلق به همه افراد است و من از همان ابتدا در این زمینه ثابت قدم بوده ام. ما به عنوان یک باشگاه فوتبال عضوی از یک خانواده و یک جامعه هستیم و باید این را بخاطر بسپاریم. پس پاری سن ژرمن به همکاری با یوفا ادامه خواهد داد.

ما معتقدیم که هر پیشنهادی بدون حمایت یوفا، سازمانی که نزدیک به ۷۰ سال برای پیشرفت فوتبال اروپا تلاش می کند حل نخواهد شد و دلیلش تنها منافع شخصی است. پاری سن ژرمن به همکاری با یوفا، انجمن باشگاه های اروپا و همه ذینفعان خانواده فوتبال بر اساس اصول حسن نیت  و احترام به همه ادامه خواهد داد."

رئیس متمول پاری سن ژرمن همچنین در مورد شایعات جدایی کیلیان امباپه و عدم تمدید قرارداد این بازیکن گفت: "او قطعا در پاریس باقی خواهد ماند."

تگ ها


پاری سن ژرمن ناصر الخلیفی کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال