PSG و بارسلونا؛ گزینه‌های اول ستاره برزیلی چلسی

درحالیکه جدایی ویلیان ستاره برزیلی چلسی از این تیم قطعی به نظر می‌رسد، از پاری سن ژرمن و بارسلونا به عنوان گزینه‌های اصلی انتقال او نام برده شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،  درحالیکه قرارداد ویلیان، ستاره برزیلی چلسی با این تیم در پایان فصل جاری به نظر می‌رسد با توجه به نارضایتی او از شرایطش در این باشگاه و عدم تمدید قرارداد با چلسی، جدایی او از این تیم انگلیسی قطعی به نظر می‌رسد. موندو دپورتیوو می‌گوید مشتریان اصلی ویلیان در فصل تابستان پاری سن ژرمن و بارسلونا خواهند بود.

ویلیان از سال ۲۰۱۳ بازیکن چلسی بوده ولی با توجه به شرایط فعلی به نظر می‌رسد که در پایان فصل استمفوردبریج را ترک خواهد کرد. موندو دپورتیوو در گزارش خود مدعی است پاری سن ژرمن نسبت به بارسلونا تمایل بیشتری برای جذب ویلیان دارد و معتقد است این ستاره ۳۱اساله برزیلی می‌تواند در پازل تاکتیکی توماس توخل بسیار مفید باشد.

اما از سوی دیگر تمایل کیا جورابچیان، مدیر برنامه‌های ویلیان به انتقال او به بارسلونا می‌تواند کفه ترازو را به سود تیم کاتالان سنگین کرده و او را به نوکمپ منتقل کند.

ویلیان اخیرا اعلام کرد که با باشگاه چلسی برای تمدید قراردادش به توافق نرسیده. او در این باره گفت:" باشگاه چلسی پیشنهاد داد که با من دو سال تمدید کند ولی من می‌خواستم قرارداد جدیدم سه ساله باشد. همه می‌دانند که قرارداد من با چلسی تا دو سه ماه دیگر تمام می‌شود و خیلی بعید است که در این مدت قراردادم تمدید شود. ما در این باره دیگر مذاکره نمی‌کنیم".

بیشتر بخوانید:
ستاره برزیلی و تایید رسمی جدایی از چلسی

آنلکا و دروگبا باعث اخراجم از چلسی شدند

 

 

تگ ها


ویلیان پاری سن ژرمن فوتبال جهان چلسی بارسلونا فوتبال