PSG کهکشانی؛ یک ستاره دیگر در راه پاریس

پائولو دیبالا نیز به فهرست بازیکنان مورد نظر پاری سن ژرمن اضافه شده است....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اخراج توماس توخل، حالا اخبار حاکی از ابراز تمایل پاری سن ژرمن به همکاری با مائوریتسیو پوچتینو است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی مراسم معارفه این سرمربی آرژانتینی در پاریس انجام خواهد شد. به نظر می رسد سران باشگاه فرانسوی قصد دارند زمینه جذب ستاره های بزرگی را در دوران حضور پوچه در تیم شان فراهم کنند.

نشریه توتوایپورت اعلام کرد نام پائولو دیبالا، ستاره خلاق یوونتوس نیز در فهرست خرید پاری سن ژرمن قرار گرفته است. قرارداد او با بیانکونری در سال ۲۰۲۲ تمام می شود و پائولو دیبالا در طی یک سال اخیر به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. حتی آندره پیرلو نیز در این فصل از پائولو دیبالا به صورت ثابت در ترکیب بهره نبرده و هر از چندگاهی نیز به صورت تلویحی از او انتقاد کرده است.

البته به نظر می رسد پاری سن ژرمن می خواهد رقم ۶۰ میلیون یورو برای خرید پائولو دیبالا پرداخت کند و یوونتوس به کمتر از ۱۰۰ میلیون راضی به این انتقال نیست، اما شاید مذاکرات طرفین را راضی به توافق کند. پائولو دیبالا در سال ۲۰۱۹ و در دوران حضور پوچتینو در تاتنهام نیز فاصله ای تا انتقال به این تیم نداشت. در روزهای اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال انتقال کریستن اریکسن و دله آلی، دو ستاره دیگر روزهای پوچه در تاتنهام نیز به پاریس شنیده شده و به نظر مدیران این تیم قصد دارند تیمی کهکشانی را مهیای ادامه کار کنند.

تگ ها


موریسیو پوچتینو پاری سن ژرمن دیبالا توماس توخل تاتنهام یوونتوس