VAR و واران بلای جان رئال در والنسیا

رئال مادرید نیمه اول بازی با والنسیا را با بازنده به رختکن رفت....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید امشب در ورزشگاه مستایا به مصاف والنسیا رفته و در نیمه اول با شکست ۲-۱ راهی رختکن شد.

این رئال بود که ابتدا پیش افتاد. شوت زیبای کریم بنزما از بیرون محوطه جریمه، کهکشانی ها را به گل رساند اما این گل توسط والنسیایی ها دو بار پاسخ داده شد.

ابتدا روی برخورد دست به توپ لوکاس واسکز داور بازی(خیل مانسانو) برای والنسیا اعلام پنالتی کرد. این پنالتی هم داستان جالبی داشت.

ابتدا ضربه کارلوس سولر را تیبو کورتوا با شیرحه ای مناسب مهار کرد. توپ در ریباند دوباره به سولر رسید و شوت او به تیر دروازه برخورد کرد اما توپ بازهم به موسی بازیکن والنسیا رسید تا او دروازه رئال را باز کند.

در بررسی وی ای آر مشخص شد که در لحظه پنالتی، موسی زودتر به درون محوطه جریمه رفته بود و در نتیجه داور اعلام کرد پنالتی باید تکرار شود. سولر این بار توانست ضربه خود را گل کند.

این پایان کار نبود و در دقایق پایانی نیمه اول والنسیا به دومین گل خود هم رسید. روی یک ارسال از سمت راست، رافائل واران به اشتباه توپ را درون دروازه جای داد. در ابتدا داور و کمک داور دستور به ادامه بازی دادند ولی وی ای آر دخالت کرد و مشخص شد که توپ از خط رد شده بود تا در نتیجه میزبان ۲-۱ نیمه اول را برنده به رختکن برود.

این چندمین اشتباه واران در چهار ماه اخیر بود. او به خصوص پس از بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر سیتی که روی هر دو گل سیتیزن ها نقش موثری داشت، یکی دو اشتباه مسلم دیگر را هم داشته است.

تگ ها


رافائل وارانه رئال مادرید