پیام حبیب به تونی فرگوسن

۳ هفته پیش

به گزارش مدال، قهرمان کنونی دسته ی سبک وزن یو اف سی حبیب نورماگومدوف بعد از ثبت شدن مبارزه ی بین داستین پوییریر و مکس هالووی بر سر عنوان موقت دسته ی سبک وزن نسبت به این اتفاق در اینستاگرام خود پستی را نسبت به این موضوع و تونی فرگوسن ارسال کرد:

“من میخوام به یادتون بیارم قبل از اینکه من قهرمان بشم، ٣ بار به گرفتن مبارزه ای بر سر عنوان نزدیک بودم و هر ٣ بار فرصتم رو از دست دادم. اولین بارش در جولای 2016 بود که مبارزه ای رو در ماه رمضان به من پیشنهاد کردن و من قبولش نکردم.

دومین بار در  (رویداد) UFC205 نیویورک بود  که به من پیشنهاد مبارزه بر سر عنوان داده شد، موافقت نامه های مبارزه به امضا رسیده بود اما عنوان رو از من دور کردن، شما داستانش رو میدونید.

سومین بار در (رویداد) UFC209 بود که من به بیمارستان برده شدم و نزدیک بود جونم رو از دست بدم، بعد از هر بار شکست خوردن من میگفتم تو شانستو از دست دادی، فرصتت رو با بدست اوردن یک پیروزی دیگه دوباره بدست بیار.

تونی تو شانست رو داشتی و از دستش دادی، این فقط تقصیر خودته. تو میدونی که به من اجازه ی مبارزه کردن رو نمیدن، اما این هم عادلانه نیست که منو از عنوانم خلع کنن، من در طول 9 ماه سه بار مبارزه کردم.  من برنده شدم و از عنوانم دفاع کردم.

به عنوان یک مبارز تو لیاقت مبارزه بر سر عنوان رو داری، تو مبارز و حریف خوبی هستی اما حالا تو باید مبارزه کنی یا صبر کنی تا  من مجوز مبارزه کردن رو بگیرم و بعدش مبارزه کنیم( اما یو اف سی اینو نمیخواد) . من دلخوری های تو رو متوجه نمیشم ، اگه تو زمین میخوری باید بلند شی و غر نزنی.

تگ ها

رزمی هنرهای رزمی ترکیبی
حبیب نورماگومدوف به مبارزه عنوان موقت دسته‌ی سبک وزن واکنش نشان داد
۶٬۵۳۵
۶٬۵۳۵