یو اف سی 236؛ پوریر با برد برابر هالووی به دیدار حبیب رفت!

۱ هفته پیش

مبارزه اصلی رویداد یو اف سی 236 لحظاتی پیش بین مکس هالووی و داستین پوریر برگزار شد. پوریر برای کسب اولین کمربندش تلاش می‌کرد و هالووی در صورت پیروزی، ششمین قهرمان تاریخ یو اف سی می‌شد که در دو وزن قهرمان شده است. این دو مبارز هفت سال پیش با هم مبارزه کرده بودند که در آن مبارزه پوریر 22 ساله توانست با سابمیشن برابر هالووی 20 ساله پیروز شود. 

مبارزه با حملات سریع پوریر شروع شد. به طوریکه هر لحظه احتمال ناک اوت شدن هالووی می‌رفت. با این حال هالووی دوام آورد و کار به راند دوم کشیده شد.

هالووی در راند دوم مبارزه را در دست گرفت و ضربات سنگینی به پوریر وارد کرد تا کمی اختلاف امتیاز را جبران کرده باشد. نکته جالب این بود که 99 ضربه پوریر در 10 دقیقه اول به بدن هالووی نشست و او هیچ وقت در دوران مبارزه‌اش انقدر ضربه نخورده بود.

راند سوم تقریبا برابر بود و هر دو مبارزه به حملات خود ادامه دادند. هالووی در دقیقه آخر راند موفق شد تا مرز پیروزی پیش برود، اما در نهایت این راند با برتری نسبی هالووی به پایان رسید.

راند چهارم پر از لحظات حماسی بود و هالووی که تا دقایق آخر برتری داشت، پس از ضربه زانوی پوریر به سرش با خونریزی پیشانی روبرو شد و تا آخر راند مبارزه را کنترل کرد تا بازنده نشود.

راند آخر در حالت سرشاخ ادامه داشت و هیج کدام از مبارزان موفق به ناک اوت کردن رقیب نشدند و در آخر کار به رای داوران کشیده شد و هر 3 داور پوریر را برنده اعلام کردند.

به این ترتیب داستین پوریر رقیب بعدی حبیب نورماگومدوف خواهد بود.

تگ ها

رزمی هنرهای رزمی ترکیبی
داستین پوریر موفق شد با برد برابر مکس هالووی به کمربند قهرمانی سبک وزن دست یابد.
۸٬۸۴۸
۸٬۸۴۸