دریافت اپلیکیشن مدال از لینک مستقیم

دریافت

دریافت اپلیکیشن مدال از لینک مستقیم

دریافت

فیرمینو: قهرمانی در لیگ قهرمانان اتفاقی بی نظیر خواهد بود

3945 26 اردیبهشت 1397

فیرمینو: قهرمانی در لیگ قهرمانان اتفاقی بی نظیر خواهد بود

 روبرتو فیرمینیو مهاجم برزیلی و خوش تکنیک لیورپول با نمایش های درخشان خود دراین فصل کمک شایانی به حضور لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا کرد. این بازیکن یکی از ارکان اصلی تیم کلوپ محسوب می شود که در 53 بازی برای سرخپوشان آنفیلد به میدان رفته و توانسته علاوه بر 27 گلی که به ثمر رسانده 17 پاس گل نز برای هم تیمیهای خود مهیاکند.

حال این برزیلی 26 ساله درباره تقابل با رئال مادرید در لیگ قهرمانان به اظهار نظر پرداخته است.

به دلیل اینکه همیشه به دنبال بازی کردن بیشتر و یادگیری بوده ام این فصل خیلی خسته شده ام و در حا حاضر بهترین دوران فوتبالم را سپری می کنم.

این فصل کل تیم بسیار خوب کار کرده و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. اولین فصل حضورم در لیگ قهرمانان بوده و در کنار صلاح و رونالدو بهترین گلزن این رقابت ها هستم. امیدوارم عنوان قهرمانی را کسب کنیم که این خود می تواند اتفاقی بی نظیر باشد.

بازی کردن در برابر رئال بسیار دشوار است زیرا آنها تیم بزرگی هستند. اما از آنها شناخت کافی داریم و می دانیم چه تیم پر افتخاری هستند. تا به اینجا قدم به قدم پیش آمده ایم و تلاش زیادی کرده ایم. حال باید نهایت تمرکز را برای کسب قهرمانی داشته باشیم.

لیورپول تیمی با سابقه تاریخی فوق العاده است که تا آخرین لحظه برای قهرمانی تلاش خواهیم کرد. البته فینال یک تک بازی است که در آن لحظه ها حکم تعیین کننده ای دارند.

کد خبر: 56634 منبع: ورزش11