دریافت اپلیکیشن مدال از لینک مستقیم

دریافت

دریافت اپلیکیشن مدال از لینک مستقیم

دریافت

اتلتیکو مادرید در پی حفظ گریزمان است

2974 27 اردیبهشت 1397

اتلتیکو مادرید در پی حفظ گریزمان است

به گزارش as، خبر علاقه بارسا به گریزمان و مذاکراتی که طرفین در ماه‌های اخیر با هم داشته‌اند، بر کسی پوشیده نیست. بارسا کاملا با فراغ بال قصد پرداخت بند آزادسازی 100 میلیون یورویی گریزمان را دارد و بسیار امیدوار است تا این انتقال پیش از جام جهانی نهایی شود. با این حال، اتلتیکو مادرید که اصلا دوست ندارد گریزمان را از دست بدهد، از مدتی پیش فعالیت همه جانبه‌ای را برای متقاعد کردن ستاره فرانسوی آغاز کرده است.
اول از همه، اتلتی دستمزدی نجومی به گریزمان پیشنهاد داده است. صحبت از دریافت سالانه بیش از 20 میلیون یورو خالص است. اتفاقی که او را در سطح فوق ستاره‌هایی چون مسی، رونالدو و نیمار قرار می‌دهد. هیچ بازیکنی در تاریخ اتلتی چنین دستمزدی نگرفته. حتی سیمئونه نیز با همه موفقیت‌هایش چنین دستمزدی نمی‌گیرد. گریزمان می‌داند که هیچ باشگاه دیگری چنین دستمزدی به او نمی‌دهد. اتلتی می‌خواهد به آنتوان نشان دهد که او، رهبر پروژه تیم است. چنین دستمزدی بعدها به صورت شفاف مشخص خواهد کرد که اگر گریزمان رفته، به خاطر پول نبوده است.
سران باشگاه تاکنون بارها با گریزمان صحبت کرده و به او قول داده‌اند که اتلتیکو مادرید مدل 2018/19 حتی قوی‌تر از تیم کنونی خواهد بود. به گریزمان وعده داده شده که هیچ ستاره‌ای تیم را ترک نخواهد کرد و ترکیب اتلتی ضعیف‌تر نخواهد شد. بلکه چندین بازیکن بزرگ و مهم جذب خواهند شد. گریزمان این را می داند. اتلتی به او گفته اگر جام می خواهد، می‌تواند این را در اتلتیکو مادرید به دست بیاورد تا در تیم دیگری. در اولین فرصت او می‌تواند در ماه آگوست سوپرکاپ اروپا را فتح کند.
از سوی دیگر گریزمان این را می‌داند که کار ساخت ورزشگاه واندا مترو پولیتانو تا سال آینده به طور کامل به پایان می‌رسد. ضمنا باشگاه کمپ تمرینی مجهز و درجه یکی برای تیم اول در دست ساخت دارد که به زودی به بهره برداری می‌رسد. اتلتی با این اقدامات جایش را در میان بزرگان اروپا باز می‌کند. آنتوان این را هم می‌داند که در اتلتی او را می‌پرستند و همه عاشقش هستند. در بارسلونا اما او پشت سر اسطوره‌هایی چون مسی، بوسکتس، پیکه و .. قرار می‌گیرد. در بارسا او فقط یک ستاره دیگر است اما در اتلتی او یک پادشاه است.
باید دید گریزمان چه تصمیم می‌گیرد. گرچه سیمئونه و برتا از همین حالا هم گزینه‌هایی برای جایگزینی ستاره فرانسوی در نظر دارند.

کد خبر: 56718 منبع: طرفداری