دریافت اپلیکیشن مدال از لینک مستقیم

دریافت

دریافت اپلیکیشن مدال از لینک مستقیم

دریافت

هافبک فولاد خوزستان از این تیم جدا شد

3174 23 خرداد 1397

هافبک فولاد خوزستان از این تیم جدا شد

احمد عبدالله زاده، هافبک تیم فولاد خوزستان خبر داد که از این تیم جدا می شود. بعد از جدایی چند بازیکن تاثیرگذار فولاد خوزستان، علی عبدالله زاده که در اردوی های اخیر تیم ملی نیز حضور داشت از این تیم جدا می شود. این بازیکن بعد از 10 سال از جمع اهوازی ها جدا شد.

عبدالله زاده با انتشار متنی در اینستاگرام نوشت:

سلام خدمت تمامي هواداران فولاد بزرگ
همیشه به عنوان یک سرباز در خدمت تیم شهرم بودم و همه کسانی که منو میشناسن میدونن که چقدر تعصب تیمم رو داشتم و در این لحظه
نمي دانم ناراحتي ام را با چه كلماتي ادا كنم و كدام جملات مي توانند بغض من از اين جدايي را نشان بدهد. ده سال كنار شما هواداران بودم و روزهاي بسيار خوبي از قبيل قهرماني، حضور در ليگ قهرمانان آسيا و بردهاي بي شمار را تجربه كردم، مدتي كوتاه را به دليل خدمت سربازي دور از شما بودم و هرلحظه دوست داشتم تا به تيم استانم بازگردم، روزهايي كه شما هواداران من را تنها نگذاشتيد وكنارم بوديد تا من آن روزهاي سخت را پشت سربگذارم.

بايد اعتراف كنم سخت ترين تصميم زندگي ام را گرفته ام و بايد از ده سال خاطره بگذرم و همين امروز دفتر خاطراتم را ببندم. اگر اسم و رسمي دارم، هويتي پيدا كرده ام مطمئنا به دليل حمايت شما بوده است و در فصل هاي قبل اين عشق و علاقه دوطرفه باعث شد تا پيشنهادات اروپايي و داخلي را رد كنم تا همچنان كنارتان باشم. هيچگاه محبت هايتان را فراموش نمي كنم، بدانيد كه دلم همواره با شماست و براي فولاد پرافتخار تا هميشه آرزوي موفقيت مي كنم.
يا علي

کد خبر: 60029 منبع: ورزش11