دریافت اپلیکیشن مدال از لینک مستقیم

دریافت

دریافت اپلیکیشن مدال از لینک مستقیم

دریافت

دلیل برتری آسمان خراش‌های ایران مقابل فیلیپین مشخص شد

806 13 آذر 1397

دلیل برتری آسمان خراش‌های ایران مقابل فیلیپین مشخص شد

جمشیدی و یخچالی، دلیل عمده برتری ایران مقابل فیلیپین بودند؛ آنها تمام امیدهای فیلیپین برای پیروزی در پنجره پنجم را یاس تبدیل کردند.

به گزارش مدال، تیم‌های ملی والیبال ایران و فیلیپین در آخرین بازی از پنجره پنجم انتخابی جام جهانی 2019 چین و در شهر مانیل به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ایران به پایان رسید.

تیم ملی فیلیپین در شرایط بسیار خوبی مقابل ایران قرار داشت و در فاصله 8 دقیقه مانده به پایان بازی، 60 بر 52 از میهمان خود پیش بود ولی تیم ایران در پایان کوارتر چهارم، ناگهان به خود آمد و سهم بزرگی از امتیازات این کوارتر به ایران رسید. بازیکنان ایران تا ثانیه پایانی بازی و تا شنیدن زنگ پایان کوارتر،‌ امتیاز گرفتند. آنها در نهایت 26 بر 10 در کوارتر چهارم پیروز شدند.

جمشیدی و یخچالی، دلیل عمده برتری ایران مقابل فیلیپین بودند. آنها تمام امیدهای فیلیپین برای پیروزی در پنجره پنجم را یاس تبدیل کردند.

جمشیدی در پایان بازی 26 امتیاز، 7 پاس گل و 4 ریباند و یخچالی 21 امتیاز، 7 ریباند و 4 پاس گل کسب کرد.

تیم ایران در کوارتر چهارم شاهد درخشش جمشیدی و یخچالی بود و توانست به سختی غیبت حامد حدادی، صمد نیکخواه، سجاد مشایخی و ارسلان کاظمی را جبران کند.

تیم ملی فیلیپین در بیشتر لحظات بازی پیش بود ولی درست در لحظات پایانی بازی، شوت‌های ضعیف و دفاع پر حفره آنها، کار دست‌شان داد. جیسون کاسترو  19 و کریستین استندهاردینگر 17 امتیاز برای فیلیپین کسب کردند.

این پیروزی، جایگاه دوم ایران در گروه F پس از استرالیا را تثبیت کرد و فیلیپین از جمع 3 این برتر گروه خارج شد.

تیم ملی ایران در پنجره ششم انتخابی جام جهانی با استرالیا و ژاپن روبرو می‌شود و تیم ملی فیلیپین به مصاف قطر و قزاقستان می‌رود.

کد خبر: 91548 منبع: تسنیم