دریافت اپلیکیشن مدال از لینک مستقیم

دریافت

دریافت اپلیکیشن مدال از لینک مستقیم

دریافت

دربی ملی پوش های ایرانی در دوحه

1464 15 آذر 1397

دربی ملی پوش های ایرانی در دوحه

سه بازیکن ملی پوش ایرانی در لیگ ستارگان قطر مقابل هم قرار می گیرند.

 

به گزارش مدال،‌ در چارچوب هفته پانزدهم رقابت های لیگ ستارگان قطر تیمهای الغرافه و الاهلی قطر از ساعت 16:30 دقیقه به مصاف هم می روند.

این دیدار در حالی برگزار می شود که الاهلی در این هعفته ها جزو تیمهای قدرتمند فوتبال قطر بوده و با هدایت میلان ماچالای کهنه کار در 5 بازی اخیر به سه برد و دو تساوی رسیده اند و هم اکنون در رده پنجم قرار دارند. اما در سوی مقابل الغرافه اصلا وضعیت جالبی ندارد. آنها با 5 امتیاز کمتر نسبت به الاهلی، با 18 امتیاز یک رده پایین تر و در جایگاه ششم قرار دارند.

این تیم زردپوش هفته گذشته با نتیجه عجیب 8-1 مغلوب السد شد و در بحران فرو رفت. آنها باید این هفته در خانه خود و در دوحه از پس هم شهری شان بربیایند و فاصله خود را با آنها کاهش دهند. در طرف مقابل الاهلی با برد در این مسابقه به دنبال کاهش فاصله خود با تمیهای چهارم و سوم جدول رده بندی خواهد بود.

یکی از جذابیت های ویژه این مسابقه جدال سه بازیکن ایرانی خواهد بود. مهدی طارمی در تیم الغرافه و محمدرضا خانزاده و امید ابراهیمی در ترکیب الاهلی بازی می کنندو قطعا جدال آنها می تواند به جذابیت های این دیدار بیفزاید. هر سه نفر در تیم ملی باهم بازی می کنند و حالا طارمی باید در مقابل ابراهیمی و خانزاده قرار بگیرد.

مهاجم ایرانی الغرافه به شدت توسط رسانه های قطری و پیشکسوتان الغرافه تحت فشار است و قطعا گلزنی در این مسابقه می تواند او را به حاشیه امن ببرد و کمی از فشار انتقادات بکاهد.

کد خبر: 91929 منبع: اختصاصی مدال