دریافت اپلیکیشن مدال از لینک مستقیم

دریافت

دریافت اپلیکیشن مدال از لینک مستقیم

دریافت

ناظم‌الشریعه: هدفمان از حضور در تورنمنت اسلواکی حفظ آمادگی بود نه قهرمانی

882 16 آذر 1397

ناظم‌الشریعه: هدفمان از حضور در تورنمنت اسلواکی حفظ آمادگی بود نه قهرمانی

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت:هدفی که از روز اول کادر فنی در این تورنمنت دنبال می‌کرد آماده نگه داشتن تیم ملی بود و برای ما پیروزی و قهرمانی مهم نبود.

 

به گزارش مدال سیدمحمد ناظم‌الشریعه بعد از قهرمانی در تورنمنت سه جانبه فوتسال به میزبانی کشور اسلواکی گفت: خدا را شاکرم توانستیم مثل تورنمنت‌های قبلی قهرمانی را کسب و دل مردم ایران را بار دیگر شاد کنیم. قهرمانی‌های تیم ملی فوتسال متعلق به مردم ایران است.

وی در ادامه گفت: بعد از لغو بازی با برزیل و تورنمنت قزاقستان تیم ملی تصمیم گرفت که در تورنمنت اسلواکی شرکت کند. البته ما با کمترین تمرین راهی این تورنمنت شدیم و زمان مناسبی برای تمرین و هماهنگی تیم در اختیار نداشتیم و از طرف دیگر لژیونرهای تیم ملی در یکی دو هفته قبل از برگزاری این تورنمنت به ما اضافه شدند.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: در این تورنمنت در بازی اول به خوبی توانستیم رقیب دیرینه خود روسیه را با نتیجه ۵ بر ۴ شکست دهیم. این تیم همیشه درجدول رنکینگ دنیا بالای سر ما بود. بعد از شکست و قهرمانی در این تورنمنت توانستیم یک پله در دنیا صعود کنیم.

ناظم‌الشریعه افزود: در بازی دوم مقابل تیم جوان و بی‌تجربه اسلواکی قرار گرفتیم و ما شناخت کافی از بازیکنان این تیم نداشتیم. البته در این مسابقه کنترل بازی در دست تیم ایران بود اما به خوبی نتوانستیم از موقعیت‌هایی که به دست آوردیم استفاده کنیم و این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. درست است ما با یک پیروزی و یک تساوی با چهار امتیاز قهرمانی شدیم اما هدفی که از روز اول کادر فنی در این تورنمنت دنبال می‌کرد آماده نگه داشتن تیم ملی بود و برای ما پیروزی و قهرمانی مهم نبود. همانطور که گفتم مهم آمادگی تیم ملی بود.

وی گفت: امیدوارم بتوانیم همیشه برنامه‌ریزی‌های منظم و بهتری برای تیم ملی داشته باشیم و جا دارد از بازیکنانم که واقعاً تلاش و زحمت بسیاری در تیم ملی می‌کشند و صحبت‌های کادر فنی را در زمین اجرا می‌کنند و همچنین از مربیان باشگاه‌ها که بازیکنان ملی‌پوش خود را با توجه به اینکه تیم باشگاه‌های آنها تحت فشار لیگ است در اختیار تیم ملی می‌گذارند تشکر ویژه‌ای داشته باشم.

 

کد خبر: 92043 منبع: مهر