پیش بینی رایگان مسابقاب مطابق قوانین شرعی
 • شرایط عمومی مدال:

  ورود کاربران به مدال برای استفاده از هر کدام از بخش ها به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها در مدال است. توجه داشته باشید که پیش بینی رایگان در مدال نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مدال از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود. لازم به ذکر هست که قوانین ذکر شده در این بخش تا انتشار و تصویب قوانین جدید مدال اعتبار دارند

 • قوانین عمومی:

  توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مدال منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مدال تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از اپلیکیشن مدال به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین مدال است

 • تعریف مشتری یا کاربر:

  مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، از محتوای خبری مدال و پکیج های پیش بینی رایگان مدال استفاده می‌کند.

 • شرایط بسته‌های پیش‌بینی رایگان

  ‌برای اینکه کاربر بتواند در مدال پیش‌بینی رایگان کند و برنده جوایز مدال شود باید دو شرط را دارا باشد:

  الف) در طول عضویت و شرکت در بسته، حق عضویت خدمات اپلیکیشن به طور کامل توسط کاربر پرداخت شده باشد.

  ب) کاربر از سیم کارت های فاقد نام نمی‌تواند برای عضویت در مدال استفاده کند. پیش‌بینی های رایگان در مدال دارای دو حالت است:

  • پیش‌بینی رایگان دقیق، جایزه دقیق:

   کاربر با پیش‌بینی رایگان دقیقِ تعداد مشخصی از بازی ها، بر اساس مقدارِ جایزه مشخص شده در هر بسته جایزه را دریافت می کند.

  • پیش‌بینی رایگان دقیق، تقسیم جایزه بین برندگان:

   کاربرانی که به یک تعداد پیش‌بینی رایگان دقیق مشخص شده در هر بسته برسند، در تقسیم عادلانه جوایز شرکت می‌کنند و به این صورت است که جایزه مشخص شده در روی بسته بین نفرات برنده تقسیم می‌شود.

 • شرایط اعطای جوایز:

  برای اطمینان از اعطای جوایز برندگان، تمامی کاربران می‌تواند با مراجعه به بخش لیست برندگان درون اپلیکیشن، اسامی برندگان و جوایز اعطا شده توسط مدال را به طور کامل مشاهده نمایند. لازم به ذکر است که کاربران باید به شرایط هر بسته پیش‌بینی رایگان دقت کنند تا بتوانند با رعایت این قوانین برنده جوایز آن بسته باشند.

 • جوایز مدال شامل سه بخش است:

  الف) جوایز مربوط به کمپین ها و رویداد های مختلف مدال مانند رقابت های ورزشی که پس از مشخص شدن برندگان، نهایتاً ظرف مدت 2 ماه جهت هماهنگی برای دریافت جوایز با برندگان تماس گرفته خواهد شد، لازم به‌ذکر است که مدال این حق را برای خود محفوظ دارد که به ازای جایزه مشخص شده در هر بسته، معادل ارزش آن در زمان تعیین جایزه را به صورت وجه نقد به کاربران بپردازد، و باید به این نکته اشاره کرد که قیمت خودرو‌ها براساس قیمت گذاری های کارخانه محاسبه می‌شود

  ب) جوایز مربوط به بخش سوال روز.
  ج) جوایزپیش بینی رایگان لیگ های مختلف بر حسب تعدادپیش بینی رایگان های دقیق کاربر در هر بسته نهایتاً 2 ماه پس از پایان آخرین بازی بسته پیش بینی رایگان به برندگان اعطا می‌شود. در صورتی که کاربر در بسته های مختلف پیش بینی رایگان در مدت زمان 15 روزه، شرایط برنده شدن جایزه را احراز کند، بزرگترین جایزه از نظر قیمتِ جایزه به او اهدا می گردد.

 • سوال روز:

  کاربر در مدال برای اینکه بتواند در سوال روز شرکت کند باید عضو طلایی مدال باشد.

 • دعوت از دوستان:

  سیاست دعوت از دوستان در مدال به صورتی هست که شما کد دعوت خود را به دوستان خود می‌فرستید و آنها شما را به عنوان معرف خود در مدال معرفی می‌کنند و اگردوستان شما در سوال روز شرکت کنند و هر امتیازی کسب کنند شما هم برنده همان امتیاز خواهید بود

همچنین پیش بینی رایگان در مدال کاملا مبتنی بر موازین شرع اسلام می باشد و برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید تصویر استفتاء تیم مدال از دفتر مقام معظم رهبری که در زیر آمده است را مطالعه فرمایید:
حکم شرعی پیش‌بینی