پیش‌بینی مسابقاب مطابق قوانین شرعی
جهت‌اطلاع از قوانین شرکت در پیش‌بینی‌ها و روش‌های دریافت جوایز مدال، موارد زیر را مطالعه کنید: شرکت در پیش‌بینی لیگ‌ ایران و استفاده از اخبار داخل اپلیکیشن کاملا رایگان است و شما می‌توانید با عضویت در سرویس مدال ، از امکان پیش‌بینی‌های نا‌محدود ، پاسخ به سوالات روز و شرکت در قرعه‌کشی‌ها و دریافت جوایز استفاده نمایید .
نحوه امتیاز‌دهی در پیش‌بینی‌ها : شما می‌توانید با پیش‌بینی تعداد مشخصی از بازی‌های هر هفته فوتبالی یک لیگ مشخص، بدون قرعه‌کشی از 100 هزار تومان تا 1 میلیارد تومان جایزه دریافت نمایید. برای لیگ‌های گروهی – حذفی نیز جایزه‌ها بر اساس امتیازی که از پیش‌بینی بازی‌ها بدست می‌آورید، در جاده جایزه آن لیگ قرار می‌گیرید. لازم به ذکر است که جاده جایزه برای تمامی لیگ‌ها فعال می‌باشد.
لیگ گروهی - حذفی: در این لیگ‌ها، برای هر مسابقه‌ای که پیش‌بینی می‌کنید امتیاز مشخصی به ترتیب زیر دریافت می‌کنید: پیش‌بینی دقیق یک‌ بازی: 100 امتیاز پیش‌بینی برنده همراه با تفاضل گل: 10 امتیاز با کسب امتیازات در جدول امتیازات صعود خواهید کرد و مطابق جوایز جدول امتیازات جایزه می‌گیرید.
لیگ‌های باشگاهی: هرهفته فوتبالی از یک لیگ مشخص، معیار جمع‌کردن امتیازات است. بطور مثال جوایز زیر برای هفته پنجم لیگ انگلیس می‌تواند محاسبه می‌شود.
جوایز لیگ‌های باشگاهی اروپایی به ترتیب زیر است:
10 پیش‌بینی صحیح / 1 میلیارد تومان
9 پیش‌بینی صحیح / 100 میلیون تومان
8 پیش‌بینی صحیح / 10 میلیون تومان
7 پیش‌بینی صحیح / 1 میلیون تومان
6 پیش‌بینی صحیح / 100 هزار تومان
جوایز لیگ خلیج فارس به ترتیب زیر است:
8 پیش‌بینی صحیح / 100 میلیون تومان
7 پیش‌بینی صحیح / 10 میلیون تومان
6 پیش‌بینی صحیح / 1 میلیون تومان
5 پیش‌بینی صحیح / 100 هزار تومان
لیگ‌های استثنا: لیگ‌هایی که ترتیب منظمی ندارند در این گروه قرار می‌گیرند و جایزه‌ای ندارند: لیگ ملت‌های اروپا A,B,C,D.
لازم به توضیح است که با به پایان رسیدن مسابقات هفته جاری، پیش‌بینی مسابقات هفته بعد فعال می‌شود.
و اما مدال جدید ...
تا یک ماه آینده تیم مدال قرار است مدل جدیدی از پیش‌بینی را رونمایی کند که در آن تمام لیگ‌ها، حذفی و غیر حذفی و بازی‌های دوستانه به یک شکل پیش‌بینی شود و نکته مهم اینکه امتیاز پیش‌بینی فعلی شما هم در مدل جایزه دادن جدید مدال لحاظ خواهد شد. یعنی کاربرانی که همین الان توی مدال پیش‌بینی می‌‌کنند، نتیجه پیش‌بینی‌های دقیق‌ آنها توی مدل بعدی در نظر گرفته می‌شود. این نکته را در نظر داشته باشید که جایزه به برندگانی تعلق میگیرد که پرداختی‌های آنها در بازه مسابقه درست باشد و این موضوع به این معناست که استفاده از روشهای نامتعارف برای طلایی شدن مانند استفاده از سیم کارت های بدون شارژ و تشخیص این موضوع از طرف تیم فنی به منزله طلایی نبودن تلقی شده و جایزه به نفرات بعدی تقدیم خواهد شد. سوال ‌روز: در صفحه جوایز قسمتی به نام " سوال روز " طراحی شده است. در این بخش به ازای هر پاسخ صحیح به سوالات، یک کد قرعه‌کشی دریافت خواهید کرد و این کد، شانس برنده شدن جایزه 500 هزار تومانی شما می‌باشد. قرعه‌کشی بصورت Live از صفحه اینستاگرام مدال در روزهای زوج و راس ساعت 19 انجام می‌شود . همچنین پیش بینی در مدال کاملا مبتنی بر موازین شرع اسلام می باشد و برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید تصویر استفتاء تیم مدال از دفتر مقام معظم رهبری که در زیر آمده است را مطالعه فرمایید:
حکم شرعی پیش‌بینی