آخرین اخبار استقلال/ درگیری شیخ قبل پرواز؛ تغییر ساعت کنفرانس مجیدی!

پس از حواشی فراوان، بالاخره کاروان استقلال برای رویارویی با الکویت در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، ساعت ۱۱:۴۵ تهران را به مقصد امارات ترک کرد....

به گزارش مدال، با توجه به تغییراتی که در سفر آبی‌پوشان به امارات به وجود آمد ساعت نشست خبری و جلسه هماهنگی مسابقه این تیم با الکویت هم تغییر کرد.
قرار بود نشست خبری این دیدار و همچنین جلسه هماهنگی پیش از بازی ساعت 15:30 به وقت تهران برگزار شود که زمان هر دو نشست تغییر کرد.
اعضای تیم فوتبال استقلال سرانجام  ساعت 11:45 تهران را به مقصد امارات ترک کردند.آبی‌پوشان قرار است به محض رسیدن به امارات یک جلسه تمرین کنند.
در این میان، شیخ دیاباته، مهاجم استقلال دیرتر از سایر بازیکنان به فرودگاه مهرآباد رسید که هنگام ورود او به فرودگاه اتفاق عجیبی برای این بازیکن رخ داد. دیاباته هنگامی که قصد عبور از در ورودی ترمینال را داشت با رفتار ناشایست یکی از پرسنل خدماتی فرودگاه مواجه شد به این صورت که این فرد خودش را مقابل مهاجم استقلال قرارداد و زمانی که او قصد عبور از کنارش را داشت، پایش را مقابل دیاباته قرار داد و ضربه‌ای به پایش زد تا او را سرنگون کند. البته خوشبختانه این اتفاق رخ نداد و در ادامه دیاباته هم خودش را کنترل کرد تا واکنش تندی به این رفتار ناشایست نداشته باشد.
حال طبق اعلام مدیر رسانه‌ای استقلال، این باشگاه پیگیری‌های لازم برای برخورد با فرد خاطی را انجام داده است.

بیشتر بخوانید:

خرید جدید استقلال از بلغارستان می آید

تماس‌های مشکوک با گزینه‌های خارجی استقلال؛ به ایران نروید!

تگ ها


استقلال فرهاد مجیدی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شیخ دیاباته الکویت استقلال الکویت لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ فوتبال ایران استقلال الکویت استقلال-الکویت AFC Champions League فوتبال