آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس؛ در انتظار رونمایی از خریدها

باشگاه پرسپولیس در صدد است تا از خریدهای جدید خود رونمایی کند و فصل نقل‌وانتقالات موفقی را سپری کند. آنها در انتظار چهار خرید بزرگسال و جوان هستند....

به گزارش خبرنگار مدال، لیست بزرگسالان پرسپولیس در پی جدایی و فسخ یکطرفه قراداد از سوی بودیمیر با جذب احمدزاده و تمدید با مصلح پر شده و این در حالی است که کنعانی‌زادگان  از مدتها قبل با پرسپولیس مذاکره و توافقاتی داشته اما هنوز قراردادی امضا نکرده و با تیم دیگری قرارداد نبسته است. گویا کنعانی زادگان  تمایل دارد بتواند در صورت داشتن پیشنهاد خارجی  بند فسخ  داشته باشد اما باشگاه این خواسته او را قبول نکرده است.
جذب وحید امیری هم در حاشیه مذاکرات بیرانوند با باشگاه کلید خورد و کالدرون وقتی مطلع شده امیری همان بازیکنی است که در جام جهانی به پیکه لایی زد تمایل خود را اعلام داشته است باشگاه پرسپولیس با علم به اینکه امیری تحت قرارداد ترابوزان است به امیری اعلام کرده اگر هزینه رضایت نامه سنگین نشود آماده عقد قرارداد هستیم و بهتر است شخصا برای دریافت فسخ قرارداد اقدام کند.
در رده بزرگسالان احتمال جذب یک مهاجم خارجی زیاد است و فعلا  کالدرون سرگیف ازبکستان را تایید نکرده است. پرسپولیس فعلا در رده بزرگسالان جز کنعانی زادگان، امیری و مهاجم خارجی به شکل جدی گزینه جدی دیگری  ندارد و بدین ترتیب اگر این گزینه ها جدب شوند احتمال مازاد شدن حداقل دو الی سه نفر وجود دارد.
در رده سنی 25ساله ها نادری رضایت نامه قرضی یکساله را از کورتریک بلژیک دریافت  کرده و امروز یا فردا تمدید می کند. تمدید با رسن به رغم جذب شکاری منوط شده به قبول  پیشنهاد 250هزار دلاری باشگاه از سوی این ملی پوش عراقی. رسن به گفته مسوولان باشگاه پیشنهاد 500 هزار دلاری داده بود و اکنون ایجنت وی خواهان قرارداد 350هزار دلاری است. همتی دیگر بازیکن این زده سنی است که قرارداد دارد. 
در فهرست زیر 21و 23ساله ها جای خالی به اندازه کافی وجود دارد و  شکاری هم بزودی به عنوان سهمیه 23سال جذب می شود و درباره نفرات زیر 23سال کنونی تصمیم گیری خواهد شد و احتمال ماندن اغلب آنها وجود دارد. 
همچنین احتمال  دو خرید در این رده های سنی و تایید برخی نفرات تیم امید پرسپولیس که در تمرینات حضور دارند وجود دارد.
باید دید در فاصله باقیمانده تا پایان نقل و انتقالات چه تصمیماتی گرفته می شود و چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. کالدرون به باشگاه گفته در اردوی ترکیه و بعد از تمرین و بازی تصمیم نهایی را درباره جابجایی احتمالی حسب نیازها اتخاذ خواهم کرد.

بیشتر بخوانید:

کالدرون خطاب به پرسپولیسی‌ها: با خریدهای جدید ۳ نفر جدا می‌شوند

 

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس بازیکنان جدید پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال