آخرین وضعیت پرونده‌های شکایت استقلال در فیفا

برای حل شدن پرونده پروپئیچ، هواداران استقلال روزهای سختی را تحمل کردند چون همه چیز به دقیقه 90 موکول شده بود....

به گزارش خبرنگار مدال، خبر شکایت رابسون جانواریو همین چند وقت پیش به باشگاه استقلال رسید. این موضوع در کنار شکایات بویان، جپاروف و پادوانی بار دیگر موجی از بیم و هراس را در میان هواداران این تیم به وجود آورد.
یک سوال مشترک فضای مجازی را پر کرد؛ باز هم قرار است همان ماجرای پروپئیچ تکرار شود؟!
اصولا مدیران در فوتبال ما عادت دارند که سورنا را از سر گشادش بدمند و کارها را به سخت ترین شکل ممکن جلو ببرند. در این که باشگاه استقلال همچون بسیاری از باشگاه های دیگر فوتبال ایران با مشکلات مالی دست به گریبان است، شکی نیست اما پس از شکایت رابسون، مدیران این باشگاه اعلام کردند که همچون پروپئیچ، مطالبات رابسون را هم از محل درآمدهایمان از فیفا پرداخت می کنیم.
اما از آن تاریخ تا به امروز دیگر هیچ خبری درخصوص این پرونده مخابره نشد. مگر قرار نیست این مطالبات از طریق فیفا پرداخت شود، پس چرا همه چیز باید در دقیقه 90 اتفاق بیافتد تا هواداران استقلال همیشه سایه شوم خطر حذف و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی و کسر امتیاز و ... روی سر خود احساس کنند؟!
این موضوع درخصوص پادوانی هم به همین شکل است. مدیرعامل استقلال اعلام کرد به زودی مطالبات پادوانی، همان بازیکن همیشه خندان برزیلی که در بازیِ استقلال دچار مشکل نخاعی شد را با سلام و صلوات توسط دکتر نوروزی به صورت حضوری به او تقدیم می کنیم. اما این اتفاق هم تا به امروز نیافتاده است تا هواداران استقلال هر روز منتظر مصاحبه ناخوشایند دیگری از این بازیکن باشند.

 

بیشتر بخوانید:

نظارت مستقیم استرا برنقل‌وانتقالات/کدام بازیکنان به استقلال می‌آیند؟!

دربی غیرمنتظره!/چهارمین دیدار امسال استقلال و پرسپولیس برگزار می‌شود؟!

تگ ها


باشگاه استقلال پرونده شکایت از استقلال به فیفا رابسون جانواریو شکایت پادوانی از استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال