آزمون با مشیری به گودیسون پارک می رود؟

اگر شایعات صحت داشته باشند، مشیری سرانجام می تواند مهاجم موردعلاقه خود را به اورتون بیاورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اورتون بار دیگر با سردار آزمون مهاجم زنیت سن پترزبورگ مذاکراتی را آغاز کرده است. در حال حاضر در اورتون ریچارلیسون و دومینیک کالور لوین در خط حمله این تیم  شرایط خوبی دارند اما آن ها هنوز برای یک مهاجم جدید جای دارند.


در حال وضعیت مویس کین مهاجم ۲۰ ساله و ایتالیایی این تیم کمی متزلزل به نظر می رسد و این در حالی است که مصدومت جنک توسون ترکیه ای به این معنا است که حتی اگر او در این تیم بماند آنجلوتی نمی تواند حساب زیادی رویش باز کند.


از همین روز و با وجود نامشخص بودن زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی ، مهاجمان زیادی با اورتون در ارتباط بوده اند و سردار آزمون یک نام قابل توجه در میان آن ها است.


آزمون در این فصل عملکرد بسیار خوبی در لیگ روسیه داشته است و می تواند یک گزینه جذاب برای خط حمله اورتون باشد. فردی که شاید بسیار علاقمند به این انتقال باشد فرهاد مشیری است که یکی از تحسن کنندگان این ستاره تیم ملی کشورش است.


در سال ۲۰۱۸ قربان بردیف سرمربی روبین کازان گفته بود که مشیری سعی کرده با آزمون مذاکره کند هرچند در این موضوع موفق نبوده است.


آزمون پسر طلایی فوتبال ایران است بنابراین این خیلی عجیب نیست که مشیری دوست دارد آزمون را به گودیسون پارک بیاورد. مشیری از سال ها پیش قصد داشت که آزمون را به خدمت بگیرد و شاید اکنون بهترین زمان برای این اتفاق باشد.

بیشتر بخوانید:
مهدوی کیا: بگذاریم آرات بچگی کند
باشگاه استقلال: جدایی سلطانی ربطی به فیش های واریزی نداشت 

تگ ها


اورتون زنیت سنت پترزبورگ فوتبال جهان لژیونر اخبار لژیونرها سردار آزمون نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات سردار آزمون اورتون زنیت سن پترزبورگ لیگ برتر لیگ برتر فوتبال