ابراز رضایت کواچ از خریدهای جدید بایرن مونیخ

نیکو کواچ سرمربی کروات بایرن مونیخ از روند آماده‌سازی تیمش در پیش فصل رضایت کامل دارد...

نیکو کواچ از پیش فصل تیمش راضی است.

به گزارش مدال، رقابت های چمپیونزکاپ در آمریکا ادامه دارد. بایرن مونیخ بعد از شکست برابر آرسنال و کسب پیروزی در بازی با رئال مادرید، باید به مصاف میلان برود.

به گزارش اسکای، نیکو کواچ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی بایرن مونیخ-میلان حاضر شد. او در مورد بواتنگ اظهار داشت:

"در حال حاضر ما فکر می کنیم او در بایرن ماندنی خواهد شد. من از عملکرد او راضی هستم و اگر ژروم بماند، به اندازه بقیه شانس بازی خواهد داشت."

در مورد یان فیته آرپ: "او در هر دو بازی خیلی خوب کار کرد. می خواهیم از تور پیش فصل استفاده کنیم و از او در پست های مختلف بازی بگیریم. آرپ تعهد بالایی به بایرن دارد."

در مورد تور پیش فصل: "تاکنون که راضی بوده ایم. همه چیز خوب پیش می رود. منتظر بازی با میلان هستیم. استادیوم محل برگزاری بازی شبیه همان ورزشگاه لس آنجلس است. انتظار داریم در روز بازی، ورزشگاه جو فوق العاده ای داشته باشد. ما اینجا رقبای جذابی داریم. همه می خواهند خودشان را اثبات کنند. چون در هفته های ابتدایی لیگ احتمالا کمتر از سیستم چرخشی استفاده خواهد شد. خوب کار می کنیم. همه چیز موفقیت آمیز بوده است."

در مورد لوکاس هرناندز: "او با تعهد و دیسیپلین بالایی تمرین می کند. به نظرم لوکاس زودتر از چیزی که برنامه ریزی شده به تمرینات تیمی بایرن اضافه خواهد شد."

در مورد پاوار: "او کیفیت بالایی در هر دو پست مدافع میانی و مدافع کناری سمت راست دارد. اصلا کار ساده ای نیست در مورد این پست ها در تیم تصمیم بگیریم."

اخبار مرتبط:

رئال مادرید ۱ - ۳ بایرن مونیخ؛ اولین حضور هازارد +خلاصه بازی

تگ ها


چمپیونزکاپ سرمربی کروات نیکو کواچ فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال