احتمال از سری گیری سری آ تا یک ماه دیگر

مدیر انستیتو بیماری‌های عفونی ایتالیا می‌گوید لیگ سری آ ممکن است تا یک ماه دیگر پشت درهای بسته و با رعایت تمهیدات سخت‌گیرانه بهداشتی از سر گرفته شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مدیر انستیتو بیماری‌های عفونی ایتالیا که در این کشور مرجع رسمی بررسی و تصمیم‌گیری درباره بیماری‌های با منشع عفونی است می‌گوید لیگ سری آ ممکن است تا یک ماه دیگر در پشت درهای بسته و البته با رعایت تمهیدات سخت‌گیرانه بهداشتی از سر گرفته شود.

جیووانی رزا مدیر انستیتو سوپریرو دی سانتیا در ایتالیا در این باره به وبسایت فوتبال‌ایتالیا گفت:" در شرایطی که امروز با آن مواجه هستیم سری آ نمی‌تواند از سر گرفته شود ولی تا یک ماه دیگر این احتمال وجود دارد که لیگ دوباره شروع شود. البته بدون حضور تماشاچی و با تمهیدات سخت‌گیرانه بهداشتی".

رئیس انستیتو بیماری‌های عفونی ایتالیا در ادامه گفت:" از سر گیری هر رویداد عمومی‌ای بدون شک با ریسک همراه خواهد بود. وظیفه ما این است که چنین ریسک‌هایی را تا جای ممکن کاهش دهیم و این کار تنها از طریق قوانین و دستورالعمل‌های سخت‌گیرانه ممکن است. انستیتوی ما در حال بررسی این تهمیدات است تا بازیکنان، کادر فنی و همه اعضای جامعه فوتبال با حداقل ریسک مواجه باشند".

دیروز  هم فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد در صورتیکه قرار شود رقابتهای سری آ از سر گرفته شود، پیش از شروع آماده‌سازی تیمها همه بازیکنان و کادر فنی تیمها باید تست ویروس کرونا داده و سپس در کمپ‌های تمرینی قرنطینه شوند.

بیشتر بخوانید:
لاتزیو تهدید کرد: لیگ لغو شود شکایت می‌کنیم
مانوئل نویر و تصمیم احمقانه بایرن!

تگ ها


ویروس کرونا فوتبال جهان تعطیلی فوتبال سری آ سری آ فوتبال