اخراج بازیکن گلکسی به خاطر پست اینستاگرامی همسرش

بعد از انتشار پستهایی نژادپرستانه و خشونت‌آمیز از طرف همسر یکی از بازیکنان باشگاه لس‌آنجلس گلکسی، این باشگاه آمریکایی اعلام کرد این بازیکن خود را اخراج کرده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از انتشار پستهایی نژادپرستانه و خشونت‌آمیز از سوی همسر الکساندار کاتای، بازیکن تیم فوتبال لس‌آنجلس گلکسی در آمریکا، که در روزهای اعتراضات به نژادپرستی در این کشور به شدت جنجالی شده بود، این باشگاه اعلام کرد بازیکن خود کاتای را اخراج کرده است. او تنها بعد از انجام دادن دو بازی برای گلکسی اخراج شده است.

همسر کاتای اوایل این هفته در اینستاگرام دو پست منتشر کرد که واکنش‌های بسیاری به دنبال داشت. درست در روزهایی که آمریکا دستخوش اعتراضات وسیع به مرگ جرج فلوید و تظاهرات علیه نژادپرستی است، پستهای عجیب همسر کاتای بسیار جنجالی شده بود.

به گزارش آسوشیتدپرس، همسر کاتای به زبان صربی، زبان اصلی خودش و همسرش، پستهایی منتشر کرده و در آنها خواهان کشتن معترضین شده بود و از آنها به عنوان گله نفرت‌انگیز یاد کرده بود.

جالب اینجا است که خود کاتای روز چهارشنبه نظرات همسرش را در اینستاگرام خود تایید کرد و گفت به آنها اعتقاد دارد. در نهایت باشگاه گلکسی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد:" باشگاه گلکسی و الکساندار کاتای به این نتیجه رسیدند که به همکاری خود پایان دهند".

بیشتر بخوانید:
واکنش تند سانچو به جریمه فدراسیون فوتبال آلمان
نامزد خاشقچی معادلات فروش نیوکاسل را تغییر می دهد

تگ ها


فوتبال جهان آمریکا MLS ال ای گلکسی فوتبال