اخلاقی: تمرین کردن در این شرایط کار راحتی نیست

مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: برخی برای تمرین به کوه می‌روند، برخی دوستی پیدا کرده‌اند که می‌توانند در سالن وزنه بزنند اما در مجموع تمرین کردن در این شرایط کار راحتی نیست....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، حبیب الله اخلاقی در خصوص وضعیت این روزهای فرنگی‌کاران اظهار داشت: همچنان با بچه‌ها در ارتباط هستیم، همان گروه واتس‌اپی هست و گزارش تمرین آنها را می‌گیریم، البته مشکلاتی هم وجود دارد، برخی برای تمرین به کوه می‌روند، برخی دوستی پیدا کرده‌اند که می‌توانند در سالن وزنه بزنند. تمرین کردن در این شرایط کار راحتی نیست.

وی در مورد تعویق یک ساله المپیک نیز تصریح کرد: اکثر بچه‌های ما جوان هستند و این تعویق برای جوان‌ها خوب است، حالا حتی بچه‌هایی که شانس کمتری برای ملی پوش شدن داشتند با این تعویق نسبت به آینده امیدوار شده‌اند. همه برای حضور در المپیک امید دارند. بچه‌هایی هم که شانس شان بیشتر بود، با انگیزه‌تر تمرین می‌کنند.

قهرمان سابق تیم ملی کشتی فرنگی در مورد اینکه نگاه محمد بنا به این تعویق یک ساله چیست؟ گفت: ناراحتی یا خوشحالی از این بابت از او ندیدم. به هر حال مشکلی است که برای همه پیش آمده و باید با آن کنار آمد. خدا کمک کند تا بتوانیم از اردیبهشت اردوها را شروع کنیم، البته همه چیز بستگی به شرایط کنترل بیماری دارد و تصمیماتی که ستاد مقابله با کرونا می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:
گنج‌زاده: طرح اطعام نیازمندان را راه اندازی کردیم
زارعیان: تعویق المپیک برای ما سود خواهد داشت
طباطبایی: تعیین قهرمان برای لیگ بسکتبال قانونی نبود 

تگ ها


کشتی فرنگی حبیب الله اخلاقی منهای فوتبال کشتی