ادعای رسانه اماراتی؛ توافق برانکو با الاهلی

یک رسانه اماراتی از توافق برانکو با الاهلی خبر داد...

پس از اخبار منتشر شده مبنی بر خداحافظی برانکو از پرسپولیس، حال یک رسانه اماراتی از توافق اولیه سرمربی پرسپولیس با باشگاه الاهلی خبر داد.
به گزارش مدال، خبرگزاری اماراتی «اهداف» در حالی خبر از مذاکره باشگاه الاهلی با برانکو ایوانکوویچ داد که بعد از پیگیری‌های صورت گرفته، مشخص شد این موضوع کاملاً صحت دارد.
ماجرا از این قرار است که برانکو در جلسات اخیرش با مسئولان باشگاه پرسپولیس آن‌ها را در جریان پیشنهاد خوب باشگاه الاهلی عربستان قرار داده بود. در همین راستا برانکو برخلاف دفعات قبل ایران را به مقصد دبی ترک تا از آنجا راهی زاگرب شود.
طبق اطلاعات به دست آمده برانکو در این سفر نشست مهمی را با مسئولان باشگاه الاهلی برگزار کرده و برای هدایت این تیم با آن‌ها به توافق اولیه رسیده است. از این رو قرار است ظرف دو سه روز آینده برانکو به عنوان سرمربی الاهلی رسماً معرفی شود.
برانکو در سفرش به کرواسی قرار است برای نهایی کردن تصمیمش با خانواده خود مشورت کند. این در شرایطی است که باشگاه پرسپولیس مدعی است با برانکو قرارداد یک ساله دارد.
مرد کروات پیش از این بابت مطالبات عقب‌افتاده‌اش از پرسپولیس از طریق وکیلش با این باشگاه نامه‌نگاری کرد و از آنجا که این باشگاه نتوانست طبق زمان‌های توافق شده مطالبات وی را پرداخت کند، قرارداد فصل آینده وی فاقد اعتبار است. با این شرایط برانکو به‌عنوان مربی آزاد با باشگاه الاهلی مذاکره کرده است.
نکته قابل توجه اینکه باشگاه پرسپولیس اگر ظرف ۱۲ روز آینده مطالبات بازیکنان و مربیان کروات خود را ندهد آن‌ها می‌توانند به فیفا شکایت کنند.
در خصوص توافق اولیه باشگاه الاهلی با برانکو سعی کردیم با خود این مربی کروات صحبت کنیم که او ترجیح داد، سکوت اختیار کند. اگرچه برانکو در آخرین گفت‌وگویی که با خبرگزاری تسنیم داشت، متذکر شده بود باشگاه پرسپولیس قبل از مذاکره با وی برای تمدید قرارداد به فکر پرداخت مطالباتش باشد.

اخبار مرتبط:

استعفای وکلای سرمربی پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس باشگاه پرسپولیس ایرج عرب مدیر عامل پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ توافق برانکو با الاهلی لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال