ادعای عجیب یک سایت عربستانی؛ تیم‌های ایرانی انصراف نداده‌اند

یک سایت عربستانی به نقل از منبعی آگاه در AFC مدعی شده که 4 نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا، هنوز انصراف نداده‌اند....

به گزارش مدال، کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته در نامه‌ای که به فدراسیون فوتبال ایران نوشت تاکید کرد که ایران شرایط میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا را ندارد و به همین خاطر بازی های نماینده‌های این کشور باید در زمین بی طرف برگزار شود.

هر چهار تیم ایرانی اعلام  کردند که چنانچه بازی در زمین بی طرف برگزار شود آنها از حضور در لیگ قهرمانان آسیا انصراف خواهند داد.

سایت عربی صدی آن لاین عربستان به نقل از منبعی در کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت: تهدید تیم‌های ایرانی برای انصراف از لیگ قهرمانان آسیا صحت ندارد تا و فدراسیون فوتبال ایران هیچ درخواست رسمی برای کناره گیری از لیگ قهرمانان آسیا نداده است و آنچه که در رسانه های ایرانی آمده تنها برای تاثیر گذاشتن بر رای AFC است. این درحالی است کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرده که باید بازی های نماینده های ایران در زمین بی طرف برگزار شود و چنین درخواستی به کمیته برگزاری بازی ها به صورت رسمی داده شده است.

کمیته برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در نامه ای رسمی به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که بازی های نماینده های این کشور در زمین بی طرف برگزار خواهد شد.

این منبع در AFC در گفت و گویی که با روزنامه الاتحاد امارات داشت، تاکید کرد که ایران می تواند به این حکم اعتراض کند اما تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا قطعی است و بازی ها در زمین بی طرف برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
تبعات احتمالی انصراف نمایندگان ایران از لیگ قهرمانان آسیا

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا فوتبال ایران حق میزبانی میزبانی آسیا میزبانی لیگ قهرمانان آسیا AFC Champions League فوتبال