ادعای لگانس؛ تاریخ شروع لالیگا: ۳۱ خرداد

سرمربی باشگاه اسپانیایی لگانس می‌گوید بواسطه کانال‌های رسمی از تاریخ شروع مجدد لالیگا و تاریخ به پایان رسیدن فصل مطلع شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه در اسپانیا هنوز هیچ تاریخی برای شروع مجدد لالیگا اعلام نشده، خاویر آگوئیره، سرمربی مکزیکی تیم لگانس می‌گوید از طریق کانالهای رسمی از تاریخ شروع مجدد و پایان این فصل لالیگا اطلاع پیدا کرده. آگوئیره مدعی است لالیگا از تاریخ ۳۱خرداد آغاز شده و در تاریخ ۵ مرداد به پایان می‌رسد.

مقامات فوتبال اسپانیا همچنان در حال همکاری با دولت اسپانیا برای پیدا کردن راهی هستند که بتوانند فصل جاری رقابتهای لالیگا را دوباره از سر بگیرند.

آگوئیره در این باره گفت:" ما تاریخ شروع مجدد لیگ را می‌دانیم. لالیگا از روز ۳۱ خرداد شروع شده و بعد از پنج هفته در تاریخ ۵ مرداد به پایان می‌رسد".

سرمربی لگانس در ادامه صحبتهایش گفت:" بازی‌های باقی‌مانده در یازده روز رقابتی و هر هفته در روزهای شنبه- یکشنبه و چهارشنبه- پنج‌شنبه برگزار خواهد شد. لالیگا این تاریخ‌ها را به صورت رسمی به من اعلام کرده و من از این بابت خیلی خوشحالم. چون ما برای تمرینهای خودمان برنامه‌ریزی کرده‌ایم. ما از فردا شروع می‌کنیم و امیدوارم بتوانیم تست‌های کرونا را پشت سر بگذاریم".

بیشتر بخوانید:
درخواست رسمی فدراسیون اسپانیا برای افزایش تعویض‌ها
چیمشیر: تیم من مدعی قهرمانی در ترکیه است 

تگ ها


ویروس کرونا لگانس فوتبال جهان لالیگا لالیگا فوتبال