استراماچونی: استقلال بازی را مدیریت کرد

سرمربی استقلال تاکید کرد: می دانستیم مقابل شهرخودرو بازی سختی داریم....

به گزارش مدال، استراماچونی، سرمربی استقلال بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل شاگردان گل محمدی، در نشست خبری بعد از این دیدار گفت:  می دانستیم بازی سختی خواهد بود و شهر خودرو از معدود تیم هایی بود که پارسال استقلال نتوانسته بود آن را شکست بدهد. 15-20 دقیقه اول برای ما مشکل ساز شدند. با دو سه بازیکن حمله می کردند و فکر می کنم در 70دقیقه بازی استقلال بازی را مدیریت کرد و آن ها نتواستند به دروازه ما نزدیک شوند. تبریک می گویم به بازیکنانم که عملکرد خوبی داشتند.

استقلال بازی را مدیریت کرد

وی در مورد شرایط فنی بازی با شهرخودرو و تعویض تاکتیک گفت: من فکر می‌کنم استقلال بازی را مدیریت کرد. چون اجازه ندادیم شهرخودرو فوتبالی که همیشه ارائه می‌دهد را بازی کند. بازیکنان بازی‌ساز این تیم را در تمام زمین پرس کردیم. فکر می‌کنم در نیمه اول سه موقعیت گلزنی خوب داشتیم. در آخر بازی به محمد دانشگر ضربه‌ای خورد که او به من گفت درد دارم ولی می‌توانم ادامه دهم و دلیلی برای تعویض او وجود نداشت.

به خاطر مترجم به نشست قبل از بازی را لغو کرد

استراماچونی درباره دلیل غیبتش در نشست خبری قبل از بازی و اینکه به خاطر مترجمش به نشست نیامد، گفت: این سؤال مربوط به مترجم است. (با شوخی) بله، من دوست داشتم دیروز صحبت کنم اما مترجم گفت با تأخیر می‌آید من هم نشست را لغو کردم.

باید ذهنیت بردن را تقویت کنیم

سرمربی استقلال در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسد این تیم با وجود اینکه در مسابقات شروع خوبی دارد اما در دقایق پایانی دچار استرس می‌شود و چه برنامه‌ایی برای رفع این مشکل دارد، عنوان کرد: این را قبول دارم و ما مشغول کار روی این موضوع هستیم. باید در تیم ذهنیت بردن را بیشتر تقویت کنیم. بعضی اوقات در انتهای بازی ترس‌های غیرقابل کنترل به بازیکنان وارد می‌شود ولی مشغول کار روی این مسئله هستم.

 

بیشتر بخوانید:

گل‌محمدی: به استقلال و هوادارانش تبریک می‌گویم
برخورد جالب‌توجه رحمتی و حسینی پیش از دیدار استقلال و شهرخودرو +عکس

تگ ها


باشگاه استقلال سرمربی استقلال نشست خبری استراماچونی استقلال استقلال-شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال