استقلال 1- شهر خودرو 0؛ قدرت‌نمایی آبی‌ها ادامه دارد

استقلال در دیداری از هفته سیزدهم لیگ برتر در روزی که میزبان شهر خودرو بود موفق به کسب یک پیروزی با ارزش شد....

به گزارش خبرنگار مدال، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر استقلال در روزی که میزبان شهر خودرو بود موفق به کسب پیروزی شد.

بازی با حملات استقلال آغاز شد و این تیم در نیمه اول مالک توپ و میدان بود. رحمتی درون دروازه شهر خودرو درخشش ویژه‌ای داشت و در چند صحنه مانع از گلزنی بازیکنان استقلال به خصوص قائدی شد. شهر خودرو نیز روی ضدحملات برنامه ویژه‌ای داشت و حتی در یک صحنه تیرک دروازه استقلال را توسط مهربان لرزاند. نیمه نخست به رغم حملات دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

این روند در نیمه دوم ادامه داشت و استقلال در نهایت در دقیقه 61 روی حرکت قائدی و اشتباه دفاع شهر خودرو توسط دیاباته به گل رسید. پس از گل آبی‌ها بازی را کنترل کردند. تعویض‌های تهاجمی گل‌محمدی نیز سودی برای این تیم نداشت و بازی در نهایت با برتری استقلال به پایان رسید.

این پیروزی هفتمین پیروزی آبی‌ها در 8 بازی اخیر این تیم بود و با سه امتیاز این بازی مجموع امتیازات استقلال به 25 رسید تا آبی‌ها راهی صدر جدول شوند. شهرخودرو نیز برای دومین هفته متوالی با شکست از زمین خارج شد تا همچنان 23 امتیازی باقی بماند و به رده سوم جدول سقوط کند.

اخبار مرتبط:
استقلال 1- شهر خودرو 0/ گزارش لحظه به لحظه
خلاصه بازی استقلال 1- شهرخودرو 0/ ویدیو

 

تگ ها


گزارش بازی استقلال شهر خودرو استقلال شهر خودرو هفته سیزدهم لیگ نوزدهم هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته سیزدهم لیگ برتر ایران هفته سیزدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران استقلال شهر خودرو استقلال-شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال