امامعلی: فرکی گفت این فصل به هیچ بازیکنی رضایت نامه نمی دهیم

مهاجم تیم فوتبال پیکان در گفت و گو با مدال پیشنهاد غیر رسمی یکی از تیم های استقلال و پرسپولیس را فاش کرد....

فراز امامعلی در گفت و گو با خبرنگار مدال در خصوص شروع فوتبال خود گفت: من از هشت سالگی به غیر از پیکان در تیم دیگری بازی نکرده‌ام، در یکی دو سال اخیر به دلیل حضور بیشتر در ترکیب بازی‌ام به چشم آمده است. در سال‌های آخری که در جوانان بازی می‌کردم آقای ابراهیم زاده، تصمیم گرفتند من را به تمرینات بزرگسالان ببرند. ابتدا فقط سر تمرینات حاضر می‌شدم اما در یکی دو سال اخیر به ترکیب اضافه شدم و فرصت بازی پیدا کردم. امیدوارم بتوانم همین روند خوب را ادامه بدهم.

نمی گویم طرفدار کدام تیم هستم!

مهاجم پیکان در واکنش به این سوال که آیا زمان رفتن به تیم‌های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس برای او رسیده یا خیر افزود: واقعیت این است که بسیاری از بازیکنان و مردم طرفدار یکی از دو تیم‌ پرسپولیس یا استقلال هستند. خود من از بچگی طرفدار یکی از این دو تیم هستم ولی اسمش را نمی گویم (باخنده).  باید ببینم شرایط چگونه پیش می‌رود و چه تصمیمی به صلاحم است. در مجموع به نظرم در یکی دو سال آینده باید اتفاقات بهتری برایم رقم بخورد.

نیم فصل یکی از تیم‌های سرخابی مرا می خواست

امامعلی درباره پیشنهاد از تیم‌های سرخابی گفت: بله، همین نیم فصل از یکی از این دو تیم پیشنهاد داشته ام ولی متاسفانه به دلیل اینکه نتوانستم در خصوص رضایت نامه با تیم پیکان صحبت کنم و از آنجایی که می‌دانستم به من رضایت نامه نمی دهند به آن تیم گفتم پیشنهادشان را رسمی نکنند، چرا که آقای فرکی اعلاکم کردند نه تنها به من به هیچ یک از بازیکنان رضایت نامه نمی‌دهند. اما فصل آینده در صورتی که پیشنهاد خوبی داشته باشم قبول می‌کنم.

برای رسیدن به تیم ملی همه تلاشم را می کنم

بازیکن پیکان درباره آینده فوتبالی خود اظهار داشت: آرزوی هر بازیکنی است که روزی برای تیم ملی کشورش بازی کند، من هم همه تلاشم را می‌کنم تا به پیراهن تیم ملی برسم.
امامعلی در پایان درباره هواداران پیکان در فضای مجازی و محبوبیت خود در این فضا گفت: تیم‌های پیکان و سایپا معمولا طرفدار ندارند اما صفحه هواداران پیکان در فضای مجازی چون بامزه و فان است مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

بیشتر ببینید:

اختصاصی؛ امامعلی: طرفدار یکی از سرخابی هستم اما نمی گویم/ ویدیو

شهریار مغانلو طرفدار کدام تیم است؟!/ ویدیو

 

 

تگ ها


فراز امامعلی مصاحبه اختصاصی پرسپولیس استقلال فوتبال ایران فراز امام علی پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال