انصاری فرد: فیفا می تواند تصمیم AFC را خنثی کند

تکلیف AFC روشن و مشخص است. آنها دنبال حذف فوتبال ایران هستند و ما باید از طریق فیفا کار‌مان را پیگیری کنیم....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، عباس انصاری‌فرد درباره نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا که حاضر نیستند در زمین بی طرف به مصاف رقبا بروند, گفت: این تصمیم درستی است ولی به نظر من باید طوری برخورد کنیم که بهانه دست AFC ندهیم, چون می‌دانید که AFC و مسئولانش می‌خواهند ایران از لیگ قهرمانان به طور کلی حذف شود و اگر ما خود‌مان شرکت نکنیم برای آنها شیرین‌تر است.

وی ادامه داد: باید در این خصوص راه حل پیدا شود, فکر می‌کنم اگر فیفا وارد شود, می‌تواند تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا را خنثی کند. باید بیشتر با فیفا مذاکره شود, چون تکلیف AFC روشن و مشخص است که به دنبال حذف ایران است و ما باید از فیفا کار‌مان را پیگیری کنیم. در این راه باید با تدبیر قدم برداشت.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس راجع به اینکه باشگاه‌‌‌های ایرانی پیشنهاد AFC برای برگزاری 3 بازی ابتدایی مرحله گروهی در خارج از خانه و 3 بازی نهایی در داخل از خانه را رد کرده‌اند, گفت: این پیشنهاد راه فراری بود که AFC برای خودش ایجاد کرده بود اما این مورد را نپذیرفتیم. به هر حال باید با درایت کار را پیش ببریم.

 


بیشتر بخوانید

از یقه گیری تا خیمه شب بازی در AFC/ استقلال و شهر خودر را حذف می کنند!

بهاروند: دایی، قلعه‌نویی و یک خارجی گزینه‌های تیم‌ملی هستند/ ویدیو

بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس امروز قرارداد می بندد!

تگ ها


عباس انصاریفرد پرسپولیس فوتبال ایران AFC FIFA بازی در زمین بی طرف حق میزبانی کنفدراسیون فوتبال آسیا پرسپولیس AFC Champions League فوتبال