با لژیونرها در مدال/ از گلزنی سردار تا کاشته زیبای مهرداد محمدی

در این گزارش، عملکرد لژیونرهای شاغل در لیگ‌های اروپایی و بازیکنان ایرانی حاضر در لیگ قطر را بررسی می‌کنیم...

به گزارش مدال  لژیونرهای فوتبال ایران در هفته‌ای که گذشت عملکردی قابل قبول داشتند. در این مطلب به مرور عملکرد بازیکنان ایرانی شاغل در فوتبال دیگر کشورها می‌پردازیم:

سردار آزمون:

تیم فوتبال زنیت در هفته سیزدهم لیگ روسیه مقابل دینامو مسکو با ۳ گل به برتری رسید. سردار آزمون در دقیقه شش گل اول تیمش را به ثمر رساند و روی گل سوم هم تاثیر گذار بود. آزمون به عنوان بهترین بازیکن میدان نیز انتخاب شد.

کاوه رضایی:

در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بلژیک تیم فوتبال شارلروا از تیم خنت میزبانی کرد و با کسب پیروزی یک بر صفر جشن صعود گرفت. کاوه رضایی و علی قلی‌زاده در این مسابقه در ترکیب اصلی تیم شارلوا بازی کردند. کاوه رضایی بعد از یک فصل ناکام به همراه بروژ در ابتدای فصل به شارلروا پیوست و در ۱۱ بازی ۷ گل به ثمر رسانده است.

مهرداد محمدی:

تیم آوس پرتغال به همراه مهرداد محمدی در هفته سیزدهم لیگ پرتغال به مصاف براگا رفت. این بازی با تک گل زیبای لژیونر ایرانی آوس در دقیقه ۷ خاتمه یافت. محمدی هفته گذشته هم موفق به گلزنی شده بود. سایت «گل پوینت» پرتغال به مهاجم ایرانی نمره 5.7 داد تا او دومین بازیکن برتر آوس در این بازی باشد.

علیرضا جهانبخش:

فصل کابوس بار جهانبخش همچنان ادامه دارد. لژیونر ایرانی برایتون در فهرست این تیم برای بازی با آرسنال نیز حضور نداشت تا روند ناکامی وی در این تیم همچنان ادامه داشته باشد.

مهدی طارمی:

ریوآوه در هفته دوازدهم میهمان اسپورتینگ براگا بود و با دو گل مغلوب شد. در این بازی مهدی طارمی مهاجم ایرانی 90 دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

رامین رضاییان:

در ادامه رقابت‌های فوتبال جام حذفی قطر، الشحانیه بدون رامین رضاییان میهمان ام صلال بود و با دو گل مغلوب شد. در این بازی بازیکن ایرانی نه تنها در ترکیب اصلی بلکه در فهرست تیمش هم حضور نداشت.

سعید عزت الهی، امید ابراهیمی:

در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بلژیک تیم یوپن با نتیجه 2 بر یک مغلوب تیم کورتریک شد. در این مسابقه سعید عزت‌اللهی در ترکیب اصلی یوپن بازی کرد و امید ابراهیمی نیز از دقیقه 62 برای این تیم وارد میدان شد.

امیر عابدزاده:

در هفته دوازدهم لیگ پرتغال ماریتیمو با امیرعابدزاده دروازه‌بان ایرانی‌اش شکست سنگینی را برابر بنفیکا صدرنشین مسابقات متحمل شد. این بازی با 4 گل به سود حریف قدرتمند و نامدار ماریتیمو به پایان رسید، اما امیرعابدزاده در چند مورد دروازه تیمش را نجات داد.

 

بیشتر بخوانید:

مهاجم ایرانی دومین بازیکن برتر تیمش شد

کاشته دیدنی مهرداد محمدی به براگا/ ویدیو

پشت پرده لژیونر نشدن بیرانوند چه بود؟

 

 

 

 

تگ ها


اخبار لژیونرها مهرداد محمدی سردار آزمون مهدی طارمی کاوه رضایی علیرضا جهانبخش رامین رضاییان سعید عزت اللهی امیر عابدزاده فوتبال