بازگشت گواردیولا به بارسلونا بعید است

گری نویل معتقد است شایعات بازگشت پپ گواردیولا به بارسلونا صحت ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خوان لاپورتا، رئیس سابق بارسلونا چندی قبل مدعی شد اگر روزی دوباره ریاست این باشگاه را بر عهده گیبرد، برای بازگرداندن گواردیولا تلاش خواهد کرد. اما گری نویل مدعی شد گواردیولا در بارسا به همه چیز رسیده و تکرار آن موفقیت غیرممکن خواهد بود.

گری نویل گفت: "چند سال پیش همه فکر می کردیم شاید گواردیولا او به بارسلونا بازگردد. خوان لاپورتا یک رئیس واقعی بود و ذهنیت کاری آن مقطع باشگاه بارسلونا باعث موفقیت شان شده بود. ما همیشه می دانیم که او می خواست در زمان مناسب بارسلونا را به قدرت برساند، اما من مطمئن نیستم دوباره این اتفاق رخ دهد.

همچنین به نظر می رسد گواردیولا علاقمند است به کشورهای متفاوت سفر کرده و در لیگ های مختلف سبک بازی اش را به اثبات برساند. گواردیولا این کار را در اسپانیا، در آلمان و انگلیس انجام داده است. تعجب برانگیز نیست که ایتالیا مقصد او بعدی باشد تا پپ چهارگانه خود را در لیگ های بزرگ اروپا تکمیل کند.

گواردیولا در ۱۰ سال گذشته تاثیری باورنکردنی در فوتبال اروپا داشته و من ایتالیا را بیشتر از بارسلونا مقصد بعدی گواردیولا می بینم. او در بارسلونا چیزی برای اثبات نداشته و به هیچ وجه قادر به دستیابی عناوین گذشته اش نخواهد بود. گواردیولا بهترین تیمی را که تاکنون دیده بودیم را ساخت و فکر نمی کنم دوباره رخ دادن این اتفاق ممکن باشد، با توجه به اینکه لیونل مسی نیز در چند سال آینده به پایان کارش نزدیک می شود."

بیشتر بخوانید:
تلاش الدحیل برای خرید دوستاره کنونی چلسی
چاقو خوردن ستاره تاتنهام در قرنطینه

تگ ها


گری نویل پپ گواردیولا فوتبال جهان بارسلونا خوان لاپورتا منچستر سیتی فوتبال