برنامه ستین برای بارسا: هم نیمار، هم لائوتارو

کیکه ستین، سرمربی بارسلونا می‌گوید هم نیمار و هم لائوتارو مارتینز می‌توانند کیفیت این تیم را به مراتب بیشتر کنند و انتخاب بین آنها ممکن نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کیکه ستین، سرمربی بارسلونا در حالیکه این روزها شایعات زیادی درباره پیوستن نیمار و لائوتارو مارتنیز به این تیم در فصل تابستان وجود دارد می‌گوید هر دوی این ستاره‌ها می‌توانند کیفیت تیمش را به مراتب افزایش دهند و او اگر هر دوی آنها را در اختیار داشته باشد راضی‌تر خواهد بود تا یکی از آنها را.

کیکه ستین در مصاحبه با ال لارگوئرو در پاسخ به این سوال که از بین نیمار و لائوتارو، کدامیک برای بارسا بهتر خواهند بود گفت:" هر دوی آنها، چون هر دو بازیکن‌های خوبی هستند".

نیمار در سال ۲۰۱۷ بارسا را ترک کرد و با قراردادی ۲۲۲ میلیون یورویی راهی پاری سن ژرمن شد. ولی از آن زمان بارها شایعاتی درباره بازگشت او به نوکمپ مطرح بوده است. لائوتارو هم در فصل جاری در اینتر درخشان ظاهر شده و یکی از چهره‌هایی است که مدیریت بارسلونا علاقه زیادی به او دارند.

ستین در ادامه صحبتهایش گفت:" نیمار و لائوتارو بازیکنهای بزرگی هستند. مگر ممکن است آنها را دوست نداشت؟ نیمار بدون شک استثنایی است ولی مساله این است که باید این را در نظر بگیریم که چه چیزی در واقعیت ممکن است یا نیست. ما می‌دانیم ستاره‌های بزرگ قیمت خیلی زیادی دارند و جذب آنها ساده نیست".

بیشتر بخوانید:
فرانچسکو توتی، مدیر برنامه جدید ستاره ایتالیایی؟
سرخیو آگوئرو و یادآوری یک خاطره شیرین

تگ ها


کیکه ستین نیمار لائوتارو مارتینز پاری سن ژرمن اینتر میلان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior لوتارو مارتینس اینتر میلان پاری سن ژرمن بارسلونا لالیگا لوشامپیونه فرانسه سری آ فوتبال