برنامه فوق فشرده برای اتمام فصل فوتبال ایران

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد که جام حذفی تا قبل از تاسوعای حسینی به اتمام می رسد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ درخصوص برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه هفته آخر لیگ با ایام محرم مصادف شده و امکان برگزاری جشن پرپسولیسی ها فراهم نبود، با این باشگاه تعامل لازم انجام شده تا برای برگزاری جشن قهرمانی آماده باشند و در روز بازی با ذوب آهن این اتفاق رخ خواهد داد که همزمان با شب عید غدیر است و مناسبت خوبی دارد.


مهدی درخصوص درخواست باشگاه پرسپولیس برای ورود هزار هوادار این تیم جهت حضور در جشن قهرمانی این تیم گفت: واقعا خلع هواداران در ورزشگاه ها خیلی حس می شود. نبود تماشاگران تجربه بدی بود که باعث شد شور و هیجان فوتبال را در زمین حس نکنیم. اما ممانعت از حضور تماشاگران در استادیوم ها، دستورالعمل ستاد ملی کروناست که به سازمان های ورزشی از جمله فدراسیون فوتبال و فدراسیون پزشکی ورزشی و وزارت ورزش ابلاغ شده است و ما تابع مقررات هستیم و متاسفانه علی رغم میل باطنی ما هنوز مجوز ورود تماشاگران در هیچ کدام از ورزشگاه ها را دریافت نکرده ایم.


سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد برنامه برگزاری جام حذفی نیز خاطرنشان کرد: ۲۰ مرداد بازی مرحله یک چهارم نهایی بین استقلال و سپاهان برگزار خواهد شد و با مشخص شدن آخرین تیم مرحله نیمه نهایی، بلافاصله دو هفته پایانی لیگ برتر را برگزار می کنیم. پس از اتمام لیگ و در با تعامل با تیم ملی، جام حذفی را در فاصله بین ۳۰ مرداد (پایان لیگ) تا ۸ شهریور (تاسوعای حسینی) جام حذفی را برگزار کنیم.


مهدی درخصوص اعتراض احتمالی تیم های لیگ برتر به فشردگی بازیها نیز اضافه کرد: تیم ملی از ۶ شهریور جهت برگزاری بازی های دوستانه راهی اردو خواهد شد. در نظر داریم با مسئولان تیم ملی تعامل داشته باشیم و پس از مشخص شدن برنده دیدار استقلال و سپاهان در جام حذفی، با نمایندگان ۴ تیم حاضر در نیمه نهایی جام حذفی جلسه ای را برگزار می کنیم تا برای اتمام این جام به تعامل برسیم.


سهیل مهدی در پایان در مورد  برنامه بسیار فشرده فصل بعد گفت: لیگ نوزدهم فشرده ترین برنامه تاریخ فوتبال ایران بود که با همکاری تمامی تیم ها انجام شد. با توجه به اینکه در کمیته برگزاری مسابقات به صورت شبانه روز در حال کار بر روی برنامه ها هستیم، پس از مشخص شدن تیم های صعود کننده  ایرانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و ارائه برنامه از سوی آقای اسکوچیچ و اعلام زمان بندی اردوی تیم ملی، سعی می کنیم در حداقل فشار لیگ بعدی را شروع کنیم.

بیشتر بخوانید:
نکونام: چشم نوجوانان به ۲۰۰ بازی ملی باشد
هشدار گل‌محمدی به بازیکنان پرسپولیس

تگ ها


فوتبال ایران سهیل مهدی سازمان لیگ برنامه بازی ها لیگ برتر خلیج فارس فوتبال