بمب بزرگ نقل‌وانتقالاتی در یوونتوس؛ دیبالا می‌رود تا پوگبا بیاید؟

پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی باشگاه یوونتوس موافقت خود مبنی بر جدایی از بانوی پیر را اعلام کرده و حالا رسانه‌های ایتالیایی مدعی هستند که این اقدام در راستای بازگشت پوگبا به تورین است....

به گزارش مدال؛ شایعه پیرامون جدایی «پائولو دیبالا» از یوونتوس، اکنون رنگ جدی‌تری به خود گرفته و ستاره آرژانتینی به جدایی از یوونتوس در این تابستان پاسخ مثبت داده است، اتفاقی که می‌تواند در بازگرداندن «پل پوگبا» به تورین به شدت موثر باشد.

در همین راستا «توتو اسپورت» مدعی شده که با جدایی دیبالا، پروژه بازگشت «پل پوگبا» به تورین کلید خواهد خورد. فراموش نکنید که دیبالا مورد تحسین «اوله‌گونار سولشائر» بوده و مربی نروژی علاقه زیادی دارد تا او را در تابستان به اولدترافورد ببرد. البته خرید او برای شیاطین‌سرخ 70 تا 90 میلیون پوند هزینه خواهد داشت اما با توجه به قیمت درخواستی یونایتد برای پوگبا (150 میلیون پوند)، شیاطین‌سرخ می‌توانند با دریافت حداقل 60 میلیون پوند، ستاره 25 ساله بیانکنوری را به خدمت بگیرند.

جالب اینکه «مائوریتسیو ساری» سرمربی یوونتوس، گرچه رسماً نام دیبالا را در لیست خروج قرار نداده اما به مسئولان باشگاه اعلام کرده که از فروش او و افزایش بودجه تیمش جهت خریدهای بزرگ‌تر به شدت استقبال می‌کند.

بیشتر بخوانید:

جلسه مهم دیبالا با ساری؛ جدایی یا نقشی پررنگ‌تر

تگ ها


دیبالا منچستریونایتد اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات پائولو دیبالا پل_پوگبا بازگشت پوگبا پل پوگبا پائولو دیبالا منچستر یونایتد یوونتوس سری آ لیگ برتر فوتبال