تخفیف بزرگ برای رهایی از دست مهاجم آرژانتینی

بر اساس ادعای رسانه‌های ایتالیایی بعید نیست که مسئولان باشگاه اینتر در روند مذاکرات خود با باشگاه ناپولی جهت انتقال مائورو ایکاردی به ناپل، تخفیف بزرگی به تیم تحت رهبری آنچلوتی بدهند....

به گزارش مدال؛ مسئولان باشگاه ناپولی قصد دارند با جذب یک مهاجم گلزن، تیم خود برای حضوری قدرتمند در فصل جدید سری‌آ تقویت کنند. در همین راستا آبی‌های شهر ناپل از مسئولان باشگاه اینتر درخواست کرده‌اند تا انتقال «مائورو ایکاردی» را نهایی کنند.

در این بین مهاجم آرژانتینی برای پیوستن به یوونتوس چراغ سبز نشان داده اما نراتزوری تنها به یک شرط او را به بیانکونری می‌فروشد که در عوض «پائولو دیبالا» را بخرد. حالا ناپولی فرصت خوبی پیش روی خود می‌بیند و «کوریا دلا اسپورت» در این خصوص مدعی شد که بازیکنان ناپولی با مهاجم مغضوب اینتر تماس گرفته و او را برای حضور در ناپل ترغیب کرده‌اند. ضمن اینکه مسئولان باشگاه ناپولی صحبت‌هایی را با مدیربرنامه‌های مهاجم نراتزوری نیز گشوده‌اند و حتی گفته‌اند که از حق تصویر بازیکن به خودش نیز سهم خواهند داد.

اینتر تمایل دارد کاپیتان سابق خود را به ناپولی بفروشد و راهی یوونتوس نکند و به همین دلیل نیز بعید نیست از درخواست 70 میلیون یورویی خود برای فروش ایکاردی، کمی عقب‌نشینی کند.

بیشتر بخوانید:

یوونتوس در انتظار پیشنهاد بارسلونا

تگ ها


مائورو ایکاردی ایکاردی ناپولی اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات مائورو ایکاردی اینتر میلان ناپولی سری آ فوتبال