ترکیب احتمالی تراکتور مقابل پرسپولیس/ تغییرات حداقلی «ساکت»

تراکتور فردا در نخستین بازی خود پس از تعطیلات زمستانی لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت....

به گزارش خبرنگار مدال، در نخستین بازی پس از تعطیلات زمستانی، تراکتور فردا در ورزشگاه آزادی مهمان پرسپولیس خواهد بود. یاران ساکت الهامی پیش از تعطیلات زمستانی با پیروزی‌های متوالی به جمع مدعیان بازگشتند و حال امیدوارند با پیروزی در این بازی شش امتیازی، بار دیگر به رده دوم جدول بازگردند.
الهامی در دیدارهای قبلی از ترکیبی ثابت بهره برده و بعید است در این بازی دست به تغییرات گسترده در ترکیب این تیم بزند.
درون دروازه تراکتور، حضور محمدرشید مظاهری قطعی است و در قلب خط دفاعی این تیم ایمان سلیمی و محمدرضا خانزاده بازی خواهند کرد. در سمت راست خط دفاعی مهدی تیکدری شانس بالایی برای حضور در ترکیب اصلی دارد هر چند ممکن است در نهایت شاهد حضور میلاد فخرالدینی در جمع نفرات اصلی باشیم و در سمت چپ، میثم تیموری گزینه اول الهامی خواهد بود.
در خط میانی، زوج موفق رضا اسدی و اکبر ایمانی بار دیگر از ابتدا در ترکیب اصلی حضور خواهند داشت و مسعود شجاعی جلوتر از این نفرات بازی خواهد کرد. اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی دو وینگر تراکتور در این بازی خواهند بود و ساسان انصاری شانس بیشتری نسبت به سایر نفرات برای بازی در پست مهاجم نوک خواهد داشت.
گفتنی است این بازی از ساعت 15:15 فردا در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید:
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل تراکتور/ آغاز «پسا کالدرون»
پاسخ الهامی به سوال جنجالی خبرنگار؛ در فوتبال به معجزه اعتقادی ندارم

تگ ها


تراکتور اخبار تراکتور ترکیب احتمالی تراکتور فوتبال ایران هفته هفدهم لیگ نوزدهم هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته هفدهم لیگ برتر ایران هفته هفدهم لیگ برتر پرسپولیس تراکتور پرسپولیس Tractor پرسپولیس-Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال