ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن/ ابهام در وضعیت بیرو

پرسپولیس فردا در دیداری از هفته سیزدهم لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر میهمان ذوب‌آهن خواهد بود....

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته سیزدهم لیگ برتر، پرسپولیس فردا در شرایطی میهمان ذوب‌آهن خواهد بود که تمام بازیکنان این تیم در اختیار گابریل کالدرون خواهند بود و تنها وضعیت علیرضا بیرانوند با توجه به غیبت وی در عمده جلسات تمرینی این تیم در هفته جاری کمی مبهم است.
پرسپولیسی‌ها در چند بازی اخیر خود با آرایش 2-4-4 خطی و 1-3-2-4 به میدان رفته‌اند و کادر فنی این تیم در تلاش بوده تا خط حمله این تیم را با عرض نسبتا زیاد به زمین بفرستد.
درون دروازه احتمال حضور علیرضا بیرانوند نسبت به بوژیدار رادوشوویچ بیشتر است و به رغم آن که این دروازه‌بان ملی‌پوش در بخش عمده‌ای از تمرینات هفته گذشته غایب بوده به نظر می‌رسد همچنان بیرو گزینه اول کالدرون درون دروازه خواهد بود. در خط دفاعی، زوج محمدحسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل‌زاده شانس بالایی برای حضور در ترکیب اصلی دارند و در جناحین خط دفاعی مهدی شیری و محمد انصاری به میدان خواهند رفت.
در خط میانی، محسن ربیع‌خواه و احمد نوراللهی دو هافبک تدافعی خواهند بود که در این میان نوراللهی با آزادی بیشتری در حملات حضور خواهد یافت. در این بخش کمال کامیابی‌نیا برای اولین بار در طول فصل جاری در اختیار کالدرون خواهد بود هر چند احتمال حضور وی در ترکیب اصلی بسیار پایین است. در سمت جناحین خط هافبک مهدی ترابی و محمد نادری بازی خواهند کرد و احتمال حضور بازیکنانی چون امید عالیشاه، سیامک نعمتی و بشار رسن در ترکیب اصلی پایین است.
در خط حمله نیز زوج وحید امیری و علی علیپور در ترکیب اصلی به کار گرفته خواهند شد که در این میان امیری به خط میانی نزدیک‌تر خواهد بود.
گفتنی است این بازی از ساعت 17:30 فردا در ورزشگاه فولادشهر برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
کالدرون در اندیشه چهارمین قهرمانی؛ حضور کمال در لیست سرخپوشان 

 

 

تگ ها


ترکیب احتمالی ترکیب پرسپولیس ترکیب احتمالی پرسپولیس پرسپولیس اخبار پرسپولیس آنالیز ترکیب پرسپولیس بررسی ترکیب پرسپولیس ذوب آهن پرسپولیس هفته سیزدهم لیگ نوزدهم هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته سیزدهم لیگ برتر ایران هفته سیزدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران پرسپولیس ذوب آهن ذوب آهن-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال