ترکیب پرسپولیس بعد از جراحی کامیابی‌نیا/ خبری از جذب هافبک دفاعی نیست

به رغم دوری دوماهه کمال کامیابی‌نیا از میادین پرسپولیس نیازی به جذب بازیکن جدید در خط میانی نخواهد داشت چرا که حضور چند هافبک چند پسته در ترکیب این تیم خلا کمال را پوشش خواهد داد....

به گزارش خبرنگار مدال، بسیاری هواداران پرسپولیس با توجه جراحی کامیابی‌نیا و دوری دو ماهه او از میادین تاکید بر جذب بازیکن در هافبک دفاعی دارند. در این باره باید گفت اولا لیست بزرگسالان پر است و دوما بازیکن رده سنی زیر 23سال که هم سطح کمال و دیگر سرخ‌ها باشد در بازار نیست و سوما اینکه کمال در حال رقابت با بقیه بود و گزینه قطعی و صد در صدی  فیکس بودن نبود هر چند که شانس خوبی هم برای بازی در ترکیب اصلی داشت.

 مهم‌تر اینکه پرسپولیس نوراللهی را در اختیار دارد و کالدرون که روش 3-3-4 را بعد از بررسی‌ها انتخاب کرده از نورالهی در مرکز زمین استفاده می‌کند و در کنار دست نوراللهی هم از بین عالیشاه، امیری، احمدزاده، نعمتی، همتی، ربیع‌خواه و حسین‌پور شانس فیکس بازی کردن عالیشاه و امیری طبق اخبار دریافتی زیادتر است. 

در فاز حمله هم از بین ترابی، احمدزاده، نعمتی، امیری، عالیشاه، علیپور،  جونیور، روستایی، اسدی و عبدی سه نفر در وینگر چپ و راست  و نوک حمله بازی خواهند کرد که فعلا ترابی و احمدزاده به عنوان وینگر و علیپور به عنوان مهاجم نوک شانس اصلی فیکس شدن هستند و روستایی هم به عنوان رقیب احمدزاده جایگاه خوبی نزد کالدرون دارد و طبیعی است که جونیور هم به چرخه رقابت با وینگر‌ها و مهاجم نوک اضافه شود. 
بنابراین پرسپولیس خیلی کمبود بازیکن در هافبک دفاعی ندارد مگر اینکه نوراللهی مصدوم یا محروم  شود یا کالدرون بخواهد با روش 1-3-2-4 بازی کند که آن‌وقت نیاز به دو هافبک دفاعی خواهد داشت و در این روشفقط نورالهی و ربیع‌خواه و حسین‌پور را در اختیار دارد. 

به رغم جراحی کامیابی‌نیا فعلا  جذب هافبک دفاعی  در دستور کار نیست هر چند که ما مدت‌ها قبل گفتیم پرسپولیس اگر در هافبک دفاعی بازیکن جدب کند ضرر نمی‌کند اما کالدرون با انتخاب دو روش 3-3-4 (سیستم پایه) و 2-4-4 به عنوان سیستم آلترناتیو نیازی به جذب هافبک دفاعی دیگری نمی‌بیند و درخواستی هم نداشته و فراموش نکنید که کمال کامیابی‌نیا هم دو ماه دیگر به میادین باز می‌گردد با این حال از نگاه پرسپولیسی‌ها چه بهتر بود که او  بعد از جام حذفی جراحی می‌کرد تا شش بازی نخست و سخت پرسپولیس مقابل مدعیان و به ویژه دربی را از دست نمی‌داد.

اخبار مرتبط:
دوری دو ماهه کمال و چند سوال بی‌پاسخ
تمام گزینه‌های جانشینی کامیابی‌نیا در ترکیب پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات کمال کامیابی نیا مصدومیت کامیابی نیا مصدومان پرسپولیس نقل و انتقالات پرسپولیس ترکیب پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال