تعویق دوباره رقابتهای تکواندو انتخابی المپیک

فدراسیون جهانی تکواندو با تعویق دوباره رقابتهای انتخابی المپیک در قاره آسیا، شرایط جدید برای برگزاری این مسابقات را اعلام کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا ابتدا قرار بود در چین برگزار شود اما با شیوع ویروس کرونا میزبانی این رقابت‌ها طی ۲۱ و ۲۲ فروردین ماه به اردن واگذار شد که با توجه به وضعیت موجود این تاریخ تغییر کرد و به روزهای ۱۵ تا ۱۷ خردادماه موکول شد.

اما فدراسیون جهانی برای دومین بار خبر از تعویق این مسابقات داد. بر همین اساس رقابتهای فوق به ماه‌های شهریور تا آبان ماه موکول شده که WT با توجه به شرایط موجود در خصوص تاریخ‌های مورد نظر تصمیم گیری خواهد کرد.

اما نکته‌ای دیگر در خصوص این مسابقات اعمال شرایط و محدودیت خاص برای تیم‌های شرکت کننده است. هر تیم را باید یک مربی همراهی کرده و تعداد داوران نیز کاهش یافته است. زمان وزنکشی تکواندوکاران به تیم‌ها اعلام و هر تکواندوکار بر اساس ساعت اعلام شده می‌بایست در سالن وزنکشی حضور پیدا کند.

تیم ملی ایران در بخش مردان دو سهمیه حضور در المپیک را کسب کرده و برای کسب دو سهمیه در بخش بانوان در این مسابقات شرکت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
استکی: قهرمانان بوکس نباید یکدیگر را تحقیر کنند
اخلاقی: تمرین کردن در این شرایط کار راحتی نیست 

تگ ها


ویروس کرونا تکواندو منهای فوتبال تکواندو